Reklama

Brytyjska firma iCandy oferuje rodzicom eleganckie i funkcjonalne wózki dla dzieci, niezrównaną jakość i innowacyjne rozwiązania. Produkty tej firmy są cenione przez rodziców w wielu krajach.

W ofercie firmy znajdują się cztery kolekcje wózków spacerowych: iCandy cherry, iCandy peach, iCandy pear, iCandy apple.

iCandy cherry to bardzo lekka i wszechstronna spacerówka, która posiada siedzisko montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Posiada mocne podwozie, prosty mechanizm składania, duży kosz na zakupy.

icandy peach wózek dla dzieci

iCandy pear jest zgrabnym i lekkim wózkiem dla bliźniąt lub dzieci rok po roku. Jest doskonały dla dwójki niemowlaków wymagających pozycji leżącej w gondoli. Swobodnie można posadzić w nim niemowlę i starsze dziecko oraz dwójkę starszaków. Bez problemów można przekształcić go w pojazd jednoosobowy. Jest wygodny i łatwy w prowadzeniu. Podobna propozycją jest wózek spacerowy iCandy peach .

icandy peach wózek dla dziecka

iCandy apple stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodziców, ponieważ jest to wózek głęboki jak i spacerowy w jednym. Posiada łatwe w montażu siedzisko, gondolę oraz fotelik Maxi Cosi Cabrio. Siedzisko spacerówki można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Spacerówka posiada dużą wpinaną gondolę, która ma kieszonki na podręczne akcesoria. iCandy apple wyposażony jest w regulowany podnóżek i  wykonany jest z antyalergicznych materiałów. Posiada sprężyste zawieszenie, zamienne przednie koła, dzięki czemu doskonale prowadzi się go po każdym terenie. iCandy apple jest wyposażony w prosty system składania i rozkładania.

icandy-apple-pear

Dystrybutor: Marko