Reklama

Zabawki Nagrodzone w konkursie Zabawka Roku, Nagroda Rodziców zasługują na szczególna uwagę rodziców. Wśród nich znajdziecie niezwykłe zabawki konstrukcyjne, jak TUKI - Duże klocki magnetyczne, z których można tworzyć wielkie budowle, czy Kreatywne zestawy konstrukcyjne Piks OPPI, ale też miasta – jak z Just Blocks CITY.

Miłośnikom aktywnego spędzania czasu polecam Paletki i Rzutki magnetyczne z dyskami Scratch, w które można grac nawet z 2-latniem, czy bezkonkurencyjny Highwaykick 1 Lifestyle 2w1 Jeździk i hulajnoga.

Znak jakości Zabawka Roku otrzymały też Woreczki sensoryczne EMOCJE, które uczą emocji i rozwijają sensorykę dzieci. Jeśli szukacie zabawki do podrózy, lub patentu na samdzielną aktywnośc dziecka połączoną z nauką języków obcych - wybierzcie TIMIO - Zestaw startowy + 5 dysków. Ludzkie ciało dzieci poznają z Plakatem z naklejkami moje ciało OMY.

Dla fanów zabawy w dom i produktów ręcznie szytych: Kuchnia Do Zabawy Lorena Canals oraz Lalka organiczna Art and Doll. A dla poszukiwaczy przygód Big Adventures od Little Tikes - pojazdy z kompasami, peryskopami i lornetkami.

Zabawką Roku w kategorii Gry została Seria gier 1st game i Seria senna. A także Pitagoras, sprawdzający jak szybko jesteśmy w stanie wykonac zadania matematyczne.

Więcej o konkursie i jego laureatach znajdziecie na stronach www.zabawkaroku.pl i www.nagrodarodzicow.pl