Reklama

Ważne jest, aby przed podróżą opowiedzieć dzieciom, gdzie jedziemy, aby świadomie śledziły trasę wędrówki (mapa z suchościeralnym mazakiem).

Pokażę same nowości, ciekawe pomysły na zestawy plastyczne, miniaturowe rozwiązania dla dzieci od bobasa do nastolatka oraz świetne pomysły na rodzinną rozgrywkę.

Pakujemy się do podróży

Praktyczny i lekki Plecak Dinozaur czy Walizka dla dzieci będą bardzo przydatne dla małych podróżników, którzy schowają nich największe skarby. Stolik Podróżnika Tuloko to bezpieczna i wygodna przestrzeń do zabawy i rysowania podczas podróży. W bocznych kieszeniach zmieszczą się kredki i małe gry. Walizka dziecięca z ABS-u zwierzak pozwoli na wygodną przejażdżkę na walizce rodziców.

Małe wersje gier

Karty Scrabble to szybka, rozwijająca, doskonała w domu i w podróży

Pokémon TCG : My First Battle to zestaw startowy, który pozwala rozpocząć przygodę z grą karcianą Pokémon TCG

Florentynka Muu w podróży to gra karciana dla najmłodszych polegająca na klasyfikowaniu przedmiotów w zbiory tematyczne. 

Gra towarzyska To Nie Kapelusz polega na blefowaniu i zapamiętywaniu. Gracze wręczają sobie prezenty, starając się zapamiętać, kto co dał i jaki prezent mają przed sobą  

TOTUsie zawiera dwustronną planszę, która w różny sposób rozłożona posłuży do rozgrywki w jedną z czterech gier: "Chińczyk", "Węże i drabiny", "Sudoku", lub "Kółko i krzyżyk".  

Zabawki magnetyczne

Magnetyczna układanka Magneti'stories Janod pozwoli na układanie postaci na przyczepnym, kolorowym tle.

Gry magnetyczne SCRATCH , dzięki którym nie pogubimy mniejszych elementów. A magnetyczna podstawka pozwoli nam ułożyć puzzle, rozwiązywać zadania logiczne czy zagrać w grę.

Magnetyczne wersje Smart Games pozwolą na gimnastykę szarych komórek młodszym i starszym. Ich zadaniem jest rozwiązywanie kilkudziesięciu zadań logicznych, których zwiększająca się trudność pozwoli przejść z poziomu juniora do mistrza.

Zręcznościowe

Najmłodsi również mogą zając się ćwiczeniem dłoni bawiąc się Bąbelkami Dimpl w kształcie Słoneczka i Chmurki starsi mogą wciskać i wyciskać Breloczek Dimpl Liliputek

Zręcznościowe zabawki SVOORA sprawdza się w podróży z przedszkolakami. Starsi niech sięgną po Smart Games , najlepiej w małej wersji IQ games.

Zręcznościowe gry z serii Inside 3 zmieszczą się w dłoni, zajmą zmysły gracza, ponieważ nie będzie wiedział, gdzie zabłądziła kulka w labiryncie. Ma do dyspozycji jedynie informację o poziomach labiryntu, zwinność dłoni i słuch.

Znikopisy

Małe tablety na baterie, po których rysuje się rysikiem i można oczyścić je jednym przyciskiem, tak to tablety. Jednym z najciekawszych jest Tablet z grami podróżnymi , na którym zagracie w sudoku, okręty, czy przejdziecie labirynt.

Do rysowania papiernicze

Sticker Wow to stempel z naklejkami, które łatwo się przykleja i odkleja. Zabierzcie ze sobą Malowanki Wodne i pędzel, który napełniamy wodą. Malując odkrywają się kolejne elementy grafiki, które po wyschnięciu znowu znikną :) Warto zapakować miniaturowe kredki czy bloki z serii Ooly .

Figurki

Czasem jedna figurka w dłoni to przyjaciel i powiernik podróży. Może być to jedno ze zwierząt z serii figurek kolekcjonerskich Collecta , które dzięki realnemu oddaniu prawdziwego wyglądu doskonale sprawdzi się jako pomoc edukacyjna.

Zestaw Figurek w Tubie Safari Dinozaury lub Konie jest poręczy, a zwierzaki będą świetna inspiracja do zabawy. Ręcznie malowane i profesjonalnie wykonane, ukazując realistyczne detale i unikalne cechy zwierzaków.