Reklama

Kulodrom z klocków magnetycznych Cleverclixx Dazzling Lights to wszechstronna, angażująca zabawka rozwijająca umiejętności rozwiązywania problemów, zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną.  Zestaw w ciekawy sposób wprowadza naukę STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) podczas zabawy. Młodzi konstruktorzy, budując tor kulkowy i obserwując ich ruch, w naturalny sposób przyswoją podstawowe koncepcje związane z grawitacją, związkami przyczynowo-skutkowymi oraz zasadami inżynierii. Dołączone do zestawu świecące kulki dostarczą motywacji do konstruowania i sprawią, że radość ze zbudowanego toru będzie jeszcze większa.

Wszystkie elementy kulodromu łączą się ze sobą wygodnie i stabilnie: klocki za pomocą wbudowanych w ich krawędzie magnesów, a przezroczyste rurki do klocków za pomocą specjalnie wyprofilowanych zaczepów. Intuicyjna i stabilna konstrukcja zapewnia, że elementy pozostają pewnie na swoim miejscu podczas zabawy.

100 elementowy kulodrom Cleverclixx Dazzling Lights świetnie sprawdzi się jako samodzielna, niezależna zabawka, a jego możliwości można rozbudować łącząc z innymi zestawami klocków magnetycznych.

Wszystkie klocki Cleverclixx:

  • Są źródłem kreatywnej, otwartej zabawy, która odpowiada na naturalne potrzeby dzieci
  • Są trwałe, dzięki mocnemu nitowaniu oraz użyciu ultradźwięków do łączenia plastikowych części.
  • Są bezpieczne, bez BPA i zrobione z wolnego od miedzi plastiku MABS.
  • Mają silne magnesy, które zapewniają stabilne konstrukcje i poczucie sprawstwa podczas budowania
  • Są dla każdego, bo szerokie możliwości różnorodnej zabawy zainspirują do tworzenia zarówno przedszkolaki, starsze dzieci, a nawet dorosłych.

Cleverclixx to belgijska marka klocków magnetycznych, której twórcy chcą inspirować dzieci do ciągłego rozwoju, kreatywności i zabawy bez jednego scenariusza. Marka jest zaangażowana społecznie i każdego roku część zysku przeznacza na dofinansowanie organizacji wspierających mamy oraz wysyła zestawy klocków do szpitali dziecięcych, domów dziecka i organizacji wspierających matki.

więcej: lefleo.pl