Reklama

Zabawę można rozpocząć od swobodnego budowania z klocków  BAVVIC , bez instrukcji, gotowych wzorów, ale z radością kreatywnego tworzenia. Klocki  BAVVIC  są wykonane z drewna, a ich łączniki z wygodnego do łączenia silikonu. Powstałe konstrukcje są stabilne, co daje dzieciom duża satysfakcję i poczucie sprawstwa.

Jeśli Wam się wydaje, że widzieliście już wszystkie rodzaje klocków – nic bardziej mylnego. Zobaczcie  Klocki Filcowe Knop Knop , które dzięki napom z łatwością łączą się w ciekawe konstrukcje. Z jednego zestawu klocków można zbudować kilka zaproponowanych wzorów oraz nieskończona liczbę wariacji inspirowanych wyobraźnią.

Przedszkolaki zaangażują się do tworzenia kulodromów. W zestawach  HABA kulodromy Kullerbü  pozwolą na budowanie wielu tras zjazdowych dla kulki. Dzieci. Mogą obserwować związki przyczynowo-skutkowe i ciągle udoskonalać konstrukcje. Zestawy można łączyć, aby zabawy było jeszcze więcej. 

Miłośnikom opowiadania zestaw  Feluś i Gucio grają w historyjki  bardzo ułatwi zadanie. Wiele grafik wydrukowanych na utwardzonej tekturze pozwoli na układanie dowolnych fabuł, a tworzenie opowiadań nauczy dzieci logicznego myślenia, umiejętności wysławiania się i zwiększy zasób słów jakimi się posługują. 

Dzieci mogą uczyć się alfabetu bawiąc się  Magnetyczną układanką Polski Alfabet Magnetibook, Janod . Starsze dzieci mogą układać już całe słowa. Zabawkę z łatwością można zabrać do podróży, aby zając ich uwagę w bardzo kreatywny sposób. Podczas układania zdobędą umiejętności: znajomości liter, czytania i budowania słów oraz zdań, które potrzebne będą w szkole.

Zestaw klocków do nauki cyfr i alfabetu   zwiększy sprawność motoryczną dzieci, które będą musiały ułożyć kulki na drewnianych szablonach z cyframi i literami. Naucza się matematyki na konkretach i poznają alfabet Braille.

Spostrzegawczość i umiejętność koncentracji dzieci wyćwiczą grając w grę  W Krainie Baśni . Ich zadaniem będzie znalezienie przedmiotów ukrytych na planszach. Świetny trening wzroku.

Małe dzieci, którym regularny tryb dnia daje spokój i komfort, zakochają się w zestawie  Pucio. Plan dnia . Same będą mogły odtworzyć czynności, jakie robią danego dnia i ułożyć je układając magnetyczne ilustracje na tablicy, którą można ustawić w pokoju dziecka.

Dzieci, które ponad wszystko lubią pluszaki, z pewnością chciałyby dostać  Maskotki Lumo Stars . Wykonane są z pluszowych materiałów pokrytych delikatnymi włoskami, mają wielkie, błyszczące oczy, a najważniejsze, że mają najróżniejsze kształty i kolory. Do wyboru są zwierzęta dzikie, leśne, domowe, istoty magiczne, takie jak jednorożec.

Interaktywny Króliczek Alilo Happy Bunny P1  to prezent dla dzieci, które lubią słuchać piosenek i audiobooków. Alilo będzie reagował na wybierane przez dzieci funkcje, nauczy je też rytmu. Zabawka ma bardzo dobrą jakość dźwięku, nawet jeśli wielokrotnie spadnie na ziemię – jest dziecioodporna.

Dla maluchom, których przyda się chwila wyciszenia i relaksu polecam  Fisher-Price® Myszka do medytacji . Razem z nią będą trenowały spokojne oddychanie, rozluźnianie poszczególnych mięśni ciała oraz relaksowały się przy spokojnej muzyce. Tak warto zacząć i zakończyć każdy dzień całą rodziną. Przyda się to nam wszystkim i pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie oraz czerpanie radości z codzienności.