Reklama

Dużą popularnością cieszą się zabawki, które zachęcają do poznawania świata, trenują zręczność palców i motywują do ciągłych ćwiczeń.  Nie zapominajmy też o książkach, teraz w wydaniu w pełni interaktywnym.

Pokażę kilka zabawek z efektem WOW! i gwarantują, że obdarowani dzieci będą skakać pod sufit.

Gry

Trójwymiarowa plansza gry Alicja w Krainie Czarów od Granny to bajkowa rozgrywka z zbieranie największej liczby ciasteczek na przyjęcie u Szalonego Kapelusznika.

Szybka, dynamiczna i zabawna Halli Galli to światowy bestseller, gra jest uwielbiana przez graczy w każdym wieku.. Wygrasz ją dzięki spostrzegawczości szybkości.

W bestsellerowe grze edukacyjnej Nogi stonogi na lodzie dzieci poznają tajniki liczenia oraz podejmą pierwsze decyzje strategiczne na lodowisku, Stonogi dostały czapki, kurtki i łyżwy! Wygra opiekun tej najdłuższej.

Dla najmłodszych

Zabawki sensoryczna Wigglytoy , wygląda jak wijący się robaczek. Zrelaksuje i wpłynie na rozwój umiejętności manualnych, sensorycznych, intelektualnych i wyobraźni.

zabawka dla najmłodszych odkrywców - Magiczny pojemnik Taf Toys od Bertoni Polska rozwija inteligencję emocjonalną i wyobraźnię, uczy kolorów i liczenia.

Dziki Kokodyl Toys jest wyjątkową przytulanką o wyrazistych barwach, która pomaga rozwijać zmysły najmłodszych dzieci. W środku zabawki znajduje się woreczek wypełniony łuską gryki. Łuska przesypuje się, zmienia formę i cicho szeleści, dostarczając dzieciom ciekawe i bardzo przyjemne bodźce dotykowe.

Zręczność

Mania Tukania to gra zręcznościowa polegająca na ustawianiu wieży z tukanów wykazując się kreatywnością.

Seria drewnianych, starannie wykonanych puzzli dla dzieci Wood Craft Junior od Trefla. Każda układanka podzielona jest na 50 elementów o nieregularnych kształtach, które łatwo się łączą ukazując ulubionego bohatera z licencji.

Piatnik zaprezentował drużynę robotów ze złomowiska ReBotz , które są składane ze wszystkiego, co znajdą. Wyposażone w deskorolki, parasole czy miotły, rzucają się, czołgają i jeżdżą po okolicy. Mogą wymieniać się częściami, aby wykonywać jeszcze ciekawsze sztuczki. Zachęca do aktywnej edukacji, angażuje wszystkie zmysły dzieci.

Kolorowe Bloki z motywami Happy Color od GDD to proste i świetne akcesoria rozwoju dziecka. Zachęcają do uruchomienia wyobraźni, pomagają trenować zdolności manualne i logiczne myślenie.

Piankowa masa Hey Clay nadaje się do formowania kształtów, odrywania fragmentów oraz tworzenia figurek i autek o różnym poziomie trudności. Podczas zabawy dziecko rozwija doświadczenia sensoryczne oraz odnajduje niezmierzone pokłady swojej wyobraźni. Bezpłatna aplikacja pokazuje, jak krok po kroku wykonać figurkę. Dołączone podwozie do auta pozwala bawić się nim po wyschnięciu i utrwaleniu się masy.

Klocki

Zabawa zestawem Rubanta Klocki Pitagorasa od Askato pozwoli w przystępny sposób poznać podstawowe twierdzenie matematyczne – zasadę Pitagorasa.

Książka LEGO® Books opisuje niezwykłe opowieści o smokach . W zestawie 85 klocków do zbudowania smoka oraz legendy z Chin, Meksyku, Polski i Afryki Zachodniej.

Na trening koncentracji w długie zimowe wieczory rozwiązaniem są klocki Mini Waffle City , które po ułożeniu ożywają stając się przestrzenią dla wyobraźni.

Kalendarz adwentowy

To już ostatni moment na odliczanie dni, jakie zostały do gwiazdki. Zamiast czekoladek mamy eksperymenty i mini książeczki.

Naukowy Kalendarz Adwentowy SmartBee Club to 45 doświadczeń z 9 dziedzin nauki do wykonania na każdy z 24 dni adwentu. W środku książeczka z wyjaśnieniem eksperymentów, naukowe akcesoria i rozszerzona rzeczywistość!

Gruffalo i przyjaciele . Kalendarz adwentowy zawiera 24 książeczki oparte na bestsellerach „Gruffalo i wielu innych! z łamigłówkami, grami, kolorowankami, wierszykami i piosenkami!

Logiczne myślenie

Kotełki , gra z serii Smart Games do IUVI Games to indywidualne rozwiązywanie zadań logicznych z ciągle zwiększającym się poziomem trudności.

Drewniana gra logiczna Zgadnij która krówka? od MOKOPICO pozwoli na naukę analitycznego dzieci nawet najmłodsze dzieci.

Nagroda Dzieci trafia także do mierEdu Tangram magnetyczny, gra Poznaję kształt y od Kids' Inspirations. To zabawa w manipulowanie geometrycznymi kształtami i tworząc z nich obrazki, dzieci doskonalą koordynację ręka-oko, motorykę małą, koncentrację, logiczne myślenie, a także w przyjazny sposób zapoznają z angielskimi słówkami.

Gry towarzyskie

Hitster to gra towarzyska, w którą gamy przy dźwiękach ponad 300 największych hitów muzycznych z ostatnich 100 lat. Każda impreza zmieni się w wieczór pełen śmiechu, śpiewu i tańca.

Tajemnicę w 5 minut od Rebel to dedukcyjna gra dla całej rodziny. Pozwala w doskonałej atmosferze ćwiczyć spostrzegawczość i skuteczną komunikację, angażując graczy w emocjonującą zabawę.

Matematykę poćwiczymy z Licz dobrze, bobrze! Gra matematyczna od Kapitana Nauki. Przedszkolaki nauczą się liczenia w zakresie 1–20 oraz umiejętności logicznego myślenia

Książki

Pucio robi porządek, to książka dla najmłodszych, która w zabawny sposób pokazuje, że sprzątanie ma sens, i inspiruje maluchy do utrzymywania porządku. Liczę na efekty przy świątecznych porządkach.

W książce Dobranoc, małpko! Książka z latarką dołączona jest kartonowa latarka. Gdy wsuniemy ją  pod ciemną folię, to „rzuci światło” na ilustracje.

Seria książek Co kryje las? i Co kryje ciało? Wydawnictwa Tatarak zawiera wielowymiarowe ilustracje i trzy kolorowe lupy, które pozwalają zobaczyć, co na nich się kryje.

Zobacz inne pomysły na prezent: