Reklama

Interaktywna polityczna mapa świata MundiMap to idealne narzędzie edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Pomoże dziecku zapoznać się z otaczającym je światem i ułatwi zrozumienie geografii, przyrody i wiedzy o społeczeństwach z różnych kontynentów. Ta innowacyjna mapa przeznaczona jest również dla maluchów – mogą już z niej korzystać dzieci od 5 roku życia! Daje możliwość uczenia się poprzez zabawę i pokazuje, jak czerpać radość z nauki.

Dlaczego warto wybrać Mundi Map dla dziecka?

Jeśli chcesz pobudzać wyobraźnię i rozwijać spostrzegawczość Twojego dziecka w mądry i kreatywny sposób, MundiMap bez wątpienia Ci w tym pomoże. Dołączone do zestawu interaktywne pióro przenosi w zupełnie inny świat. Pokaże, że zdobywanie wiedzy może być równie ciekawe, co najlepsza zabawa w parku.

Do tego, daje możliwość zagrania w gry, nie narzuca tempa pracy i przekazuje ogromną ilość informacji w przystępny sposób. Wartym zauważenia jest również przyjemna dla oczu szata graficzna, która sprawia, że MundiMap jest użyteczna, funkcjonalna i czytelna, również dla początkujących odkrywców i przyszłych miłośników podróżowania.

Mudi Map – gadżety do nauki w praktyce!

Mundi Map nie tylko zajmie Twoje dziecko po szkole, ale także realnie pomoże mu w nauce. Rzetelnie zebrane i przekazywane w języku polskim informacje o 195 krajach to najlepszy wstęp do rozwijania geograficznej wiedzy.

Wiedza jest pogrupowana w 8 obszarów tematycznych, zaczynajać od podstawowych jak nazwa kraju, czy stolica, poprzez geografię fizyczną i polityczną, fakty, ciekawostki, ważne informację oraz florę i faunę.

MundiMap to idealne narzędzie edukacyjne do zabawy i nauki geografii już od początków edukacji!

więcej: artglob.pl