Reklama

To Twoja misja ratowania świata! Nim będzie za późno - połączcie siły i odpowiadajcie na pytania z czterech kategorii, by wspólnie ukończyć misje powierzone Wam przez Matkę Ziemię...

Zasoby Matki Ziemi są obfite, ale ograniczone. Nadszedł czas, by okazać jej wdzięczność i zadbać o nasz dom. Z gry dowiecie się, jakie czynniki wpływają na kwestie środowiskowe i podejmowane w ich sprawie decyzje, na które jako jednostki mamy niewielki wpływ.

Treść pytań oraz ciekawostek w grze została opracowana we współpracy ze studentami i studentkami Wydziału Edukacji Uniwersytetu Lapońskiego. Tak powstałą gra oparta na dogłębnych badaniach, pełna aktualnych tematów i świeżych punktów widzenia.

Grając w Matkę Ziemię działamy na rzecz środowiska, gdyż zwiększamy świadomość ekologiczną - a to doskonały sposób na zmianę naszych postaw i wyborów w kierunku bardziej zrównoważonych sposobów działania. Wszystko po to, by uchronić naszą planetę przed różnymi zagrożeniami.

Produkt posiada certyfikat FSC.

Zawartość: obrotowa plansza, 300 kart (276 kart pytań, 14 kart misji, 10 kart obrażeń), 1 drewniany pionek, 24 żetony odpowiedzi, 2

więcej: games.tactic.net