Reklama

Magia torów - hipnotyzujący tor dla kulek napędzanych przez poszerzające się tory. Rozwija umiejętności myślenia przestrzennego, kreatywność, umiejętności inżynierskie oraz rozwiązywania problemów.

Kulodrom Trestle Tracks to unikalny system przezroczystych sześcianów - elementów konstrukcyjnych, oraz płaskich, kolorowych torów, które połączone ze sobą tworzą hipnotyzujący tor dla kulek. Czym się różni Trestle Tracks od innych kulodromów? Każdy płaski tor ma wydrążone ścieżki, które stopniowo rozszerzają się od jednego końca do drugiego, tworząc niewidoczną nachyloną powierzchnię, która napędza kulki. Oglądanie ich w ruchu jest jak magia w zwolnionym tempie!

Zestaw Delux, zawiera 124 elementy w tym dwa łapacze kulek, 10 metalowych kulek, 18 płaskich, kolorowych torów o różnych kształtach i 90 przezroczystych sześcianów oraz dwie podstawy pod kulodrom. Zbuduj cztery labirynty dla kulek z instrukcją lub bądź kreatywny i odkryj cudowności Kulodromu Trestle Tracks. Dodaj Zestaw Konstruktora do Zestawu Delux i buduj niesamowite labirynty.

więcej: fajneklocki.pl