Reklama

Ten wyjątkowy zestaw składa się z elastomerowego robaka – węża w kształcie walca oraz matrycy, które umożliwiają stabilne umieszczanie robaka w wymyślonym przez użytkownika kształcie.

Jest to narzędzie, które nie tylko dostarczy dziecku wiele zabawy, ale również przyczyni się do jego rozwoju w wielu aspektach. Dzięki temu zestawowi dzieci będą miały możliwość rozwijania swoich umiejętności manualnych, sensorycznych, intelektualnych i wyobraźni, jednocześnie przeżywając wiele emocji. Każde ułożenie robaka na matrycy jest jak stawianie klocków w grze. Daje satysfakcję i radość z kreowania własnych kształtów. A co najważniejsze, ta zabawka działa antystresowo, co czyni ją idealnym narzędziem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zestaw jest zrobiony z wytrzymałych materiałów, aby służył przez długi czas, a odporność termiczna materiału sprawia, że może być wykorzystywany na wiele sposobów. Dodatkowo, kiedy Twoje dziecko znudzi się zabawką, nie musisz jej wyrzucać! Z powodzeniem można ją wykorzystać jako podkładkę pod gorące garnki, ponieważ materiał, z którego jest wykonana, jest odporny termicznie. Dzięki temu, Twoja zabawka nie straci swojej wartości, a Ty zyskasz praktyczne narzędzie do kuchni!

więcej: wigglytoy.com