Reklama

Cariboo Team to rowerek biegowy stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach, które nie czują się na siłach wsiąść na pojazd trój- lub dwukołowy. Jeśli maluch wciąż trenuje utrzymanie równowagi, Team będzie dobrym wyborem. Cztery koła sprawiają, że jeździk jest stabilny, a dziecko czuje się pewnie i bezpiecznie. Delikatne balansowanie ciałem wystarczy, by nadać właściwy kierunek pojazdowi.

Lekkie koła z pianki EVA amortyzują wstrząsy, odpowiadają za komfort jazdy, a aluminiowa rama decyduje o niewielkiej wadze jeździka. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odwrócenia kierownicy i ustawienia jej w pozycji przód – tył. Dla większej wygody malucha wyposażono ją w uchwyty z miękkiej gumy, które dobrze leżą w małej dłoni, dając dziecku poczucie lepszej kontroli nad pojazdem.

Cariboo Team pomoże przezwyciężyć strach przed jazdą i lepiej przygotować się do przesiadki na bardziej „dorosły” rower. Dzięki jeździkowi dziecko spędzi czas aktywnie, szybko nauczy się panować nad pojazdem i swoim ciałem. Team to prosta konstrukcja, stonowane kolory i dopracowane detale, które docenią rodzice.

Specyfikacja:

  • Sugerowany wiek: do 24 miesięcy
  • Waga rowerka: 1,6 kg
  • Max. obciążenie: do 25 kg
  • Koła: z pianki EVA, średnica 16,5 cm
  • Kierownica: możliwość zmiany ustawienia (pozycja przód-tył)

wiecej: cariboo.eu

Gdzie kupić

cariboo.eu od: 179,0