Reklama

Wózek spacerowy Recaro Babyzen przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia przez malucha 20 kg. Aby poszerzyć funkcjonalność wózka można dokupić gondolę YOGI oraz fotelik Recaro Young Profi Plus, które z łatwością można zamontować na stelażu.

Recaro Babyzen to spacerówka, która jest stworzona z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Łaczy w sobie niespotykane do tej pory w wózkach dziecięcych praktyczne rozwiązaniania, które podnoszą komfort i ułatwiają użytkowanie. Na uwagę zasługuje również oryginalny i ponadczasowy design. Jest to jeden z najmniejszych wózków po złożeniu (zupełniepłaski) i stosunkowo lekki (waga ok. 10 kg). Stelaż można z łatwością złożyć i rozłożyć jedną ręką.

Baby Zen Recaro wózek spacerówka dla dzieci

Spacerówka jest wyposażona w trzy duże koła odporne na przebicie, przednie obraca się o 360 stopni. Wózek dziecięcy ma  lampkę LED (opatentowana funkcjonalność) zamontowaną nad przednim kołem, która oświetli drogę i zapewni lepszą widoczność także wózka. Posiada dwustronną tapicerkę, którą z łatwością można zdjąć do prania, regulowaną wysokość rączki oraz regulowane oparcie pleców.

Baby Zen Recaro wózek spacerówka dla dzieci

Recaro Babyzen to bardzo lekki i zwrotny wózek, który doskonale sprawdza się nawet w ciasnych przejściach czy pomieszczeniach.

Wózek Recaro Babyzen jest zdobywcą wielu nagród, w tym najbardziej prestiżowej, na Międzynarodowych Targach dziecięcych w Kolonii w kategorii " Innowacja roku 2010".