Reklama

Rodzice powinni pamiętać, że zabawa w piasku ma duży wpływ na doskonalenie koordynacji wzrokowo ruchowej, pozwala również na rozwijanie sprawności manualnych co za tym idzie wpływa na płynność ruchów małych rączek. Dzieci mają coraz większe wymaganie jeżeli chodzi o piaskownice, często nie wystarcza już ta zbita z desek i wypełniona piaskiem.

Niemiecka firma Klein wychodząc na przeciw oczekiwaniom małych wielbicieli zabawy w piasku stworzyła piaskownice przypominającą plac budowy.

Klein zabawki do piasku dla dzieci

Zestawy  Maxi zawiera dwie piaskownice, dwie zjeżdżalnie, pojemnik na wodę, sześć rur kolanowych, sześć rur prostych, cztery znaki drogowe, cztery barierki ostrzegawcze oraz słupki ostrzegawcze. Piaskownica ma wymiary 144cmx63cmx25cm , wykonana jest z najwyższej jakości plastiku.

Klein zabawki do piasku dla dzieci

Mali budowniczy wiedzą, że na placu budowy poza sprzętem muszą znajdować sie pojazdy używane na budowie dlatego firma Klein stworzyła pojazdy, bez których nie może ruszyć żadna budowa. Wywrotka, fadrona i koparka to idealne zestaw dla małego budowlańca. Pojazdy są bardzo wytrzymałe i łatwe do utrzymania w małych rączkach. Zabawki przeznaczone dla dzieci od 3 lat.