Reklama

Przytulanki to często najwierniejsi przyjaciele z dzieciństwa. To im powierzamy swoje sekrety, to one pocieszają i pomagają zasnąć. Firma Chicco stworzyła śliczne, pluszowe króliczki, które spróbują sprostać ich wymaganiom. Zgrany duet zapewni wiele radości w domu i na spacerze.

Małe dzieci lubią pluszaki wydające dźwięki dlatego Muzyczny Króliczek (98 zł) ma w sobie pełno łagodnych melodii, które sprawią dużo radości a wieczorem ułatwią zasypianie. Królik wykonany jest z przyjemnego w dotyku futerka, ma długie i miękkie uszy łatwe do uchwycenia. Na brzuszku tej przytulanki znajdują się kolorowe przyciski: zielony, niebieski i różowy, po naciśnięciu uruchamiają zabawne efekty dźwiękowe. Znajdujący się na środku przycisk z nutką włącza przyjemne i łagodne melodyjki. Rodzice nie będą musieli się obawiać o utrzymanie zabawki w czystości, ponieważ można ją prać w pralce.

pluzowy królik Chicco zabawka dla dzieci

Dla maluszków, które najchętniej nie rozstawały by się ze swoimi pluszakami stworzono Muzycznego Króliczka (85 zł), którego można zabrać ze sobą na spacer. Przy pomocy standardowego zaczepu przymocujemy go do wózka, co na pewno uprzyjemni codzienne spacery. Pluszowy króliczek siedzi na listku, do którego na tasiemce przyczepiona jest czerwona, plastikowa marchewka, kiedy maluszek pociągnie za nią usłyszy wesołą melodyjkę. Marchewka świetnie sprawdza się również w roli gryzaka. Nóżki króliczka to kolejne atrakcje, jedna to piszcząca grzechotka, w drugiej znajdują się kolorowe kuleczki. Zabawka dzięki różnorodności aktywności świetnie rozwija koordynacje ruchowa dzieci. Pozytywka zasilana jest dwoma bateriami AAA.

Dzieci przywiązują się do swoich pluszowych przyjaciół i często towarzyszą im oni przez wiele lat, dlatego warto zastanowić się nad wyborem. Króliczki od Chicco to przytulanki, które rozwiną u naszych maluszków wyobraźnię, zmysł dotyku i miłość do muzyki.

Pluszaki przeznaczone są dla niemowląt od 6 miesiąca życia.