Reklama

Rowerki biegowe, hulajnogi, kickboardy... Wiosna to najlepszy czas, aby wyciągnąć je z piwnicy i cieszyć się wspólną aktywnością. Jakie pojazdy wybierają dla swoich dzieci celebryci?

Rowerek biegowy

Rowerki biegowe to prawdziwy przebój ostatnich lat! Nic dziwnego, maluchy mogą na nich jeździć już od ok. 18 miesiąca życia – wystarczy, że potrafią chodzić, a rowerek jest odpowiednio dobrany. Do tego doskonale rozwijają zmysł równowagi oraz siłę mięśni, a ponadto… rosną razem z dzieckiem. Wśród gwiazd powodzeniem cieszą się m.in. rowerki biegowe LIKEaBIKE, które pokochały maluchy na całym świecie.

Ich niekwestionowaną zaletą jest niezwykła trwałość oraz wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Drewniane modele powstają z wytrzymałej i odpornej na wypaczanie sklejki okrętowej, a aluminiowe są najlżejszymi modelami na rynku w swojej klasie. Taki rowerek sprawiły swoim pociechom m.in. Gwen Stefani oraz Carrie Ann Moss.

 

 

likeabike.com.pl

 

Hulajnogi dla dzieci

Te znane od lat pojazdy nie wychodzą z mody – uwielbiają je zarówno dorośli, jak i dzieciaki. Hulajnoga to świetny pomysł na prezent i doskonały sposób na przemieszczanie się po mieście. Co więcej, jazda na niej jest idealnym treningiem równowagi. Przede wszystkim jednak, zapewnia maluchom (i nie tylko!) mnóstwo pozytywnych emocji oraz zabawy. Jeśli nie wiesz, jak zachęcić dziecko do przebywania na świeżym powietrzu, hulajnoga będzie świetnym wyborem.

 

 

Hulajnogi są teraz naprawdę trendy – swojemu maluchowi kupuje je niemal każdy celebryta. Na topie są też kickboardy – pojazdy łączące w sobie cechy hulajnogi i deskorolki. Dodatkowe kółko sprawia, że są bardziej stabilne i bezpieczne dla małych sportowców. Szczególnym powodzeniem cieszą się hulajnogi i kickboardy szwajcarskiej firmy Micro. Sięgnęli po nie m.in. Heidi KlumHugh Jackman, Claudia Schiffer, David i Victoria Beckham, czy też Stella McCartney.

 

Mini Micro - www.hulaj.org

 

 

Maria Paderewska

Redaktor prowadząca www.zabawkowicz.pl. Copywriter, współpracuje z agencjami PR oraz portalami internetowymi. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UW.