Reklama

Bajkowe babeczki Gellwe na licencji Disney'a (6,50 zł) podbiją serca tak dzieci, jak i dorosłych. Jest to doskonały pomysł nie tylko na codzienny deser czy Kinder Bal, ale również niezwykle barwny i ciekawy sposób na urozmaicenie tradycyjnej Wielkanocnej Święconki. Do pomocy przy takich wypiekach na pewno nie zabraknie chętnych, a wspólne przygotowanie słodkiego przysmaku pozwoli spędzić razem trochę czasu w zabieganym przedświątecznym okresie.

Każde opakowanie zawiera gotową mieszankę do wypieku babeczek oraz kolorowe posypki, chrupiące perełki i wielobarwne kremy, za pomocą których mali cukiernicy będą mogli ozdobić puszyste słodkości według własnych pomysłów i fantazji.

Pieczenie i dekoracja magicznych smakołyków to przede wszystkim fantastyczna zabawa, rozwijająca kreatywność i samodzielność dzieci, które większość pracy mogą wykonać bez pomocy rodziców. Przy okazji, szykowanie wypieków, stanie sie również praktyczną i niezwykle przyjemną lekcją pokazową o pracy w kuchni. Zdecydowaną zaleta produktu jest także szybkie przygotowanie, trwające zaledwie 30 minut. W tym czasie dzieci nie zdąża się znudzić i z radością powtórzą taką zabawę w przyszłości.

Dostęne są 3 rodzaje babeczek Gellwe:

  • z różowym kremem waniliowo-truskawkowym i perełkami z serii Księżniczki,
  • z niebieskim kremem jagodowym i kolorowymi kamyczkami z toru wyścigowego z animacji Auta,
  • z tęczowym kremem i magiczną posypką ze świata Wróżek.

 

babeczki Gellwe na licencji Disney'a

W każdym zestawie znajdują się również dodatkowe atrakcje dla dzieci w postaci tematycznych naklejek oraz malowanek,  które zajmą niecierpliwych kuchcików podczas oczekiwania na wyjęcie smakołyków z piekarnika.

 

W recepturze babeczek wykorzystano surowce najwyższej jakości, bez konserwantów i sztucznych barwników, a z każdego opakowania można uzyskać aż 20 pysznych wypieków.

Producent: Gellwe