Reklama

Prosty design i przemyślana konstrukcja. Rowerek biegowy LIKEaBIKE MINI(769 PLN) jest wyśmienity do jazdy w domu i na podwórku, po miejskim asfalcie i górach. Wykonany jest z niezwykle wytrzymałej sklejki drewnianej, z której buduje się jachty i łodzie motorowe. Projektant opracował bardzo ergonomiczną ramę, która ułatwi wsiadanie nawet malutkim dwulatkom. Ważna dla bezpieczeństwa dziecka jest blokada promienia skrętu, którą gwarantuje zastosowany w sztycy specjalny filc. Gumowa opona dobrze zamortyzuje jadące dziecko, ukryte łożyska pozwalają na cichą pracę kół i zwalniają rodziców z obowiązków serwisowania rowerka.

Rowerek jest odporny na ekstremalne testowanie przez dziecko, sprosta pomysłowości malucha. Lekka konstrukcja (3,6 kg) sprawi, że polubią go zarówno chłopcy jak i dziewczynki.

LIKEaBIKE MINI jest rowerkiem na kilka lat. Można podnosić mu siodełko (cztery pozycje od 2-4 lat) i dodatkowo kupić sztycę tak aby nawet 6 letnie dziecko mogło na nim poszaleć.

Rowerek nie ma szprych, tylko ręcznie robione koła. Wygląda dzięki nim bardzo elegancko, a w takie koła nic się nie wkręci.

Dla miłośników ekologicznego życia ważny będzie fakt, że drewno z którego jest wykonany pochodzi z lasów o nienaruszonej równowadze ekologicznej, a jego solidna konstrukcja sprawi, że rodzeństwo z powadzeniem przejmie sprzęt od starszego rodzeństwa.

 

rowerek dla dzieci

 

Rowerek ma przepiękne akcesoria: drewniany koszyk na kierownicę, płócienny tornister, migające światełko, bagażnik na ramę i siodełko w dużym wyborze wzorów i kolorów. Przystawka ROCKaBIKE umożliwi przekształcenie rowerka w rowerek na biegunach.

Firma LIKEaBIKE jako pierwsza wprowadziła na rynek rowerki biegowe. Produkuje je już od 1997 roku.

Dowiedz się jak wybrać pierwszy rowerek dla dziecka