Reklama

Cukiernicza nowość Cake Pops, czyli oryginalne ciasto na patyczkach, podbija coraz więcej serc miłośników łakoci. Łatwość wykonania oraz niezwykle dekoracyjny wygląd tych słodkości czyni z nich idealną przekąskę na dziecięcą imprezę. Z tych samych powodów Cake Pops sprawdzą się również w menu początkujących kucharzy, którzy będą mieć mnóstwo zabawy podczas wymyślania i dekorowania ciasteczek.

Słodkości na patyczkach rozsławiła Bakerella w serii książek Cake Pops, podsuwając masę ciekawych pomysłów na każą okazję. Zawarte instrukcje krok po kroku opisują uzyskiwanie niesamowitych smakołyków, które można podziwiać na zdjęciach. Pozycje zawierają również sprytne propozycje podania, dekorowania, zanurzania w polewach, barwienia i wiele więcej.

Cake Pops

W wyczarowaniu tych wypieków pomoże dzieciom również zestaw Ultimate Cake Pops Set, ułatwaijcy tworzenie najbardziej znanych wzorów Bakerella. Wystarczy pokruszyć ciasto, wymieszać z lukrem i przełożyć do wybranych foremek. Na koniec pozostaje już tylko umieszczone na patyczku ciasteczko zanurzyć w polewie i ciekawie udekorować. Wszytko to szybko, łatwo i z dużą dawką zabawy.

Cake Pops

Cake Pops to wyśmeinity pomysł, wprowadzający dzieci w pełen smaków i kolorów świat wypieków. Idealne połączenie przyjemnej pracy w kuchni oraz kreatywnej zabawy.

Producent: SRM Entertainment LTD.

Producent: Bakerella