Reklama

Utrzymanie dziecka w czystości to prawdziwe wyzwanie w sytuacji gdy maluch tak wiele czasu spędza na podłodze. Z myślą nie tylko o szkrabach, ale także o ich mamach, odpowiedzialnych za pranie ubranek, powstała kolorowa mata piankowa Zoo Playspot (273 PLN) od Skip Hop. Daje ona maluszkowi wygodne, czyste miejsce do zabawy, a zwierzęce motywy przyciągają uwagę i zachęcają do pozostania w jej obrębie. Dzięki wyjątkowemu stylowi charakterystycznemu dla produktów Skip Hop, mata będzie również stanowić świetną ozdobę pokoiku dziecięcego.

Mata dla dziecka składa się z oddzielnych kafelków, które mogą być dowolnie przepinane przez dzieci. A jest to zajęcie które maluchy doprawdy uwielbiają. Pozwala to również na tworzenie własnych kompozycji przez rodziców dostosowanych do stylu wnętrza. Dodatkowym plusem Playspot są duże rozmiary, zapewniające odpowiednią przestrzeń do realizacji dziecięcych pomysłów oraz możliwość modyfikacji jej wielkości, dzięki formie puzzli oraz specjalnym złączkom. W razie potrzeby można połączyć jedynie 4 lub 6 płytek.

W przeciwieństwie do większość mat piankowych, które ze względów bezpieczeństwa polecane są dla dzieci od 3 roku życia, Playspot został zaprojektowany, przetestowany i wyprodukowany dla zdecydowanie młodszych szkrabów.

Czyszczenie maty jest bardzo proste. Wystarczy delikatnie przetrzeć ją wilgotną ściereczką z dodatkiem mydła.

Cechy maty:

  • innowacyjne miękkie podłoże z pianki EVA w formie kafelków,
  • duża powierzchnia daje odpowiednią przestrzeń do zabawy,
  • zestaw można dostosować do wielkości podłogi spinając ze sobą dowolną ilość kafelków,
  • przepinanie barwnych płytek z wizerunkami zwierząt to świetna zabawa dla maluszków,
  • pojedyncza płytka ma wymiary 36 x 36 cm,
  • rozmiar złożonej maty (12 płytek): 142 x 107 x 1,2 cm,
  • zwierzęce motywy i intensywne barwy zachęcają do zabawy,
  • nie zawiera BPA, PVC, ftalanów ani formamidu. 

Produkt przeznaczony dla dzieci od 10 miesiąca życia.

Producent: Skip Hop