Reklama

Aktywnie

Air Hogs Hower Assault  4w1 

 

 

potrafi lekko wznieść się w górę i latać jak helikopter. Jeździ jak samochód terenowy i skacząc pokonuje przeszkody. Wyposażony jest w system, w którym śmigło kontroluje zarówno jazdę na ziemi jak i napęd w powietrzu. Pojazd ma skrętną tylną oś, podwójną wyrzutnię rakiet i solidną osłonę przed uderzeniem.

 W zabawce zastosowano stabilizator lotu "Steady-Fly Technology", który zapewnia automatyczne wyrównywanie lotów. pilot zdalnego sterowania zawiera regulator lotów, przycisk  wznoszenia/latania, przycisk wystrzeliwania pocisków, dźwignię przyśpieszania, ster kierunków i magazynek pocisków. COBI

 

Historie o dzielnych piratach poszukujących skarbów i panujących nad morzami poruszają dziecięcą wyobraźnie od wielu pokoleń, którą dodatkowo podsycają obecnie coraz to nowe produkcje filmowe. Zestawy z serii Piraci chociaż częściowo pozwolą spełnić marzenia o epickich przygodach i żegludze po wzburzonych oceanach w zaciszu dziecięcego pokoju. Wraz z nimi maluchy wkroczą w mroczny świat legend, w którym często trzeba wybierać między uczciwością, a zdradą.

 

Przede wszystkim kreatywna zabawa:

 

 

 

"Makedo" - zróbmy coś z niczego

"Makedo" to niezwykły system złączek, które pozwalają na tworzenie zupełnie nowych struktur i obiektów z przedmiotów, które uważane są za "niepotrzebne" czy "odpady", tj. opakowania, kartony, plastikowe przedmioty, tkaniny itp.

Dzięki pomysłowym złączkom możemy bez problemu połączyć różnorodne materiały beż użycia kleju czy taśmy klejącej. W skład kompletu wchodzi przyrząd do łatwego wycinania otworów i nacinania, łączniki (zawieszka i klips) oraz zawiasy. więcej...

Crayola Magic Book

Pierwsze kroki w animacji i grafice filmowej. Na pozór to zwykła książka składająca sie z czterech stron. Jednak nie są one z papieru, a wykonane z czterech akrylowych płytek. Każda z nich może być oddzielnie malowana specjalnymi flamastrami.

Trik polega na umieszczeniu akrylowych arkuszy w książce w określonej sekwencji i uruchomieniu podświetlania. Ożywiona książka pozwala na stworzenie mini-komiksu.

 Uczy i bawi

 

 Pop-Arty! - zestaw do biżuterii

Zestaw do tworzenia biżuterii w praktycznym słoju z wygodnym uchwytem dla dzieci w wieku 4- 10 lat.

 

 

  •     500 elementów, w tym 12 pierścionków i 6 bransoletek
  •     radość tworzenia i noszenia
  •     piękne modne kolory, wyjątkowe wzory i kształty
  •     różnorodność wrażeń dotykowych – stymulacja sensoryczna
  •     fantastyczne urozmaicenie zabaw i przyjęć dla dzieci

 

Boogie Board to tablet, który wielu z nas przypominał będzie magiczne tablice z dzieciństwa, w których aby zacząć malowanie lub pisanie od nowa wystarczyło przesunąć dźwignię prowadnicy w lewo i ekran znowu był czysty. LCD Boogie Board pozwala tworzyć listy, rysować gryzmoły lub zanotować myśli a wszystko to bez papieru i ołówka. Na tablecie pisać można przy pomocy dołączonego rysika. Ponieważ płyta nie posiada gąbczastej powierzchni, to czuje się tak jakby się pisało na papierze a nacisk z jakim dotykamy wrażliwej powierzchni pozwala na tworzenie linii o różnej grubości. więcej...

 

Marbushka. Zrób to sam!

Jest wiele gier planszowych na rynku, ale żadna z nich nie jest tą której szukasz? Może masz już własną historię a może nawet wyobraziłeś już sobie postaci? W tym zestawie możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, by urzeczywistnić swój plan.

Możesz użyć długopisu, mazaka, farbek, cokolwiek masz pod ręką! Zaprojektuj opakowanie gry, planszę (po obu stronach, jeśli masz ochotę), pomaluj figurki, które będą pionkami i napisz reguły gry . Niech zacznie się przygoda! Mamy nadzieję, że będziecie bawić się świetnie!

Gry w realu nie wirtualu

Angry Birds gra plenerowa

 


Dzięki niej, będziesz mógł w realnym świecie odtworzyć sceny znane z kultowej aplikacji. Na konstrukcji z drewnianych klocków postaw świnię i zdobywaj punkty strącając ją na specjalną matę.

 Dystrybutor: Tactic

Jishaku  

Jishaku to gra, w której zmierzą się potężne siły – stań do walki z przeciwnikami i polaryzującą mocą czarnego hematytu, wykorzystując swoje supermoce: strategię i spryt.


Zadanie polega na ułożeniu ich tak, żeby bieguny pola magnetycznego się odpychały. Pamiętaj, że kamienie będą na siebie oddziaływać, a pozostali gracze utrudnia zadanie. W tej grze każdy ruch decyduje o tym, kto może zostać zwycięzcą, a kogo pokona magnetyczna siła.

 Gracze posługują się 18 magnesami z hematytu, znanego wśród starożytnych Rzymian i Egipcjan z właściwości odpędzających choroby i przynoszących szczęście. Te magnetyczne kamienie, schowane w eleganckim czarnym woreczku mają zapewnić równowagę umysłu, ciała i ducha. Trefl

Bawmy się z bohaterami filmów

Hobbit - figurki z filmu

Perfekcyjnie wykonane figurki postaci z filmu "Hobbit"do złudzenia przypominają bohaterów tej megaprodukcji. Zachwycą się nimi kolekcjinerzy i miłośnicy książek Tolkiena.

Cobi