Reklama

Designerskie akcesoria do piasku QUUT zainspirują młodych budowniczych. Ich funkcje nie są do końca zdefiniowane i można je ciekawie wykorzystywać. Niektóre akcesoria tj; Set plażowy Triplet + Ringo + Magic Sharpers Sun w worku świetnie sprawdza się jako zastawy do zabawy ruchowej.

Łopatki grabki i taczki to klasyczne narzędzia do zabawy w piasku, które pozwalają na kopanie, rysowanie i tworzenie różnych wzorów. Taczkami przewieziemy piasek bezpośrednio na plac budowy.

Zabawki takie jak samochodziki, spychacze , koparki , wywrotki itp., które można używać do budowania i jeżdżenia po wykopanych torach. Taką zabawę trzeba nie tylko dobrze zorganizować, ale szukać tez ergonomii i innowacyjnych technik budowlanych. Młodzi inżynierowie na poczują własnej skórze ciężar odpowiedzialności za konstrukcje. Im lepiej zorganizują sobie pracę dzieląc się rolami w zespole, tym piękniejsze dzieło stworzą.

Pojazd Koparka 2w1 JCB o mocy silnika 35W, dwa biegi, klakson i pojemność akumulatorów 12V.

Formy do piasku: Są dostępne w różnych kształtach, takich jak spłaszczone łopaty, wiaderka, foremki do babek, zwierząt i inne. Komplety do piasku pozwalają na tworzenie różnych kształtów i konstrukcji.

Zabawki do konstruowania torów wodnych składają się z elementów, które po połączeniu i nalaniu wody pozwolą na zwodowanie łódek, szykowanie zapór i przejść

Piaskowe zestawy kuchenne zawierające małe garnki, patelnie i inne akcesoria kuchenne, które można używać do "gotowania" w piasku. Zestawy kawowe, z małymi filiżankami, talerzykami i łyżeczkami sprawdzą się idealnie, możemy na nich zaserwować pyszne, piaskowe słodkości. Na plaży możemy tez przygotować dania z grilla tj: hamburger i szaszłyk. Do dyspozycji mamy 18 akcesoriów: szczypce do grilla, zapalniczkę, płomienie imitujące ogień. Dla zaawansowanych - Kuchnia ogrodowa z funkcją wody , grillem z płomieniami imitującymi ogień, frytkownica, 43 akcesoria.