Reklama
Domostrada - naklej ulice

Domostrada to łatwoprzylepna taśma, dzięki której dziecko zamieni podłogę w niekończące się miasto pełne skrzyżowań, przecznic i objazdów. Aby później zagospodarować je licznymi pojazdami, które bez wątpienia kryją się w szufladach i pudłach z zabawkami. Projekt i tworzenie takiej ulicznej struktury rozwija wyobraźnię dziecka, ale przede wszystkim dostarcza mu mnóstwo świetnej rozrywki. W końcu który maluch nie lubi bawić się swoimi autkami? Zwłaszcza mając do dyspozycji ulice "prawdziwego miasta".

Taśma ma szerokość 5 cm i długość 50 metrów, które bez wątpienia zapewnią miłośnikom małych samochodzików wiele godzin zabawy. A ponieważ nie zostawia po sobie śladów, mamy nie muszą martwić się o podłogę w dziecięcym pokoju.

 Domostrada może również stanowić pomoc w zapoznaniu dziecka z zasadami ruchu drogowego i bezpiecznego zachowania na ulicy.

Domostrada - naklej ulice

Cechy produktu:

  • łatwoprzylepność,
  • nie pozostawia śladów,
  • zapewnia wiele godzin zabawy,
  • jest idealną zabawką na wakacje: taśma + 3 auta = brak nudy.

Producent:  Zuzu Toys

Domostrada zwróciła moją największą uwagę. Uważam, że jest uniwersalna ponieważ świetnie nadaje się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, a dzięki swojej prostocie budzi w dziecku kreatywność i rozwija wyobraźnie do szukania nowych sposobów na świetną zabawę.

Magu11W