Reklama

Planując wystrój dziecięcego pokoju warto pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, ale również o potrzebach estetycznych pociechy. Pokój maluszka powinien być radosny i nasycony kolorami, gdyż takie otoczenie pozytywnie wpływa na jego samopoczucie i rozwój. Natomiast starsze dzieci lubią spersonalizować własną przestrzeń, dostosowując ją do swoich zainteresowań i osobowości.

O charakterze wnętrza w dużej mierze decydują różnego rodzaju dekoracje. Prostym i szybkim sposobem na przeobrażenie pokoju i nadanie mu pożądanego stylu są naklejki dekoracyjne   . Ożywią one jednolite ściany, zmieniając pomieszczenie w tętniący życiem las czy tajemniczą przestrzeń kosmiczną. Kolorowe naklejki pobudzają wyobraźnię dzieci oraz stanowią inspirację do wielu zabaw. Przeniosą one pokój malucha w zaczarowany świat, pełen motyli, dzikich zwierząt czy pojazdów kosmicznych. Młodzieży natomiast pozwolą na wyrażenie siebie oraz tego co lubią.

Naklejki ścienne RoomMates

Znakomitej jakości naklejkami naściennymi o oryginalnych i modnych wzorach są produkty RoomMates . Pozwalają one w zaledwie kilka chwil udekorować pokój, nadając mu niepowtarzalny charakter. Zestawy naklejek zachwycają bogactwem motywów, wśród których osoby w każdym wieku znajdą coś dla siebie. Z kolei łącząc kilka wzorów można stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję. Bawiąc się kolorami i formami poczujesz się jak prawdziwy dekorator wnętrz. Dostępne są również komplety naklejek zawierające artystycznie wykonany alfabet, który prócz funkcji dekoracyjnej może pełnić również rolę edukacyjną, wspierając naukę najmłodszych lub posłużyć do prezentacji własnych myśli lub ciekawych cytatów na ścianach czy lustrach.

Ogromną zaletą produktów RoomMates jest możliwość ich wielokrotnego naklejania, można je przenosić w inne miejsca bez pozostawiania jakichkolwiek śladów lub ponownie umieścić na arkuszu do późniejszego wykorzystania. Doskonale sprawdzą się na każdej gładkiej i czystej powierzchni, jak ściany, meble, okna, płyty ceramiczne, lodówki czy laptopy. Dekoracje nie zawierają żadnych substancji toksycznych, są więc całkowicie bezpieczne.

Producent: RoomMates        

kup u dystrybutora RoomMates 

Kids Town

Fabryka Wafelków