Reklama

Playmobil to serie zabawek pozwalające dzieciom odgrywać przeróżne sytuacje odzwierciedlające prawdziwie życie lub scenki z filmów czy książek. W ten sposób maluch tworzy swój własny mini świat, rozwijając wyobraźnię i kreatywność. Pomagają mu w tym pełne szczegółów i niezwykle starannie wykonane figurki, pojazdy oraz inne akcesoria.

Wśród szerokiego wyboru tematycznych linii na uwagę zasługuje seria 1.2.3 skierowana do najmłodszych odbiorców w wieku od 18 miesiąca życia. Wyróżnia się ona przyjazną kolorystyką oraz bezpiecznymi opływowymi kształtami. Dostępne są w niej znane dzieciom miejsca, takie jak rodzinny dom czy plac zabaw oraz proste pojazdy.

W tej linii Playmobil nie znajdziemy aż tylu detali co w innych seriach, producent ogranicza w ten sposób ilość bodźców serwowanych dziecku, aby mogło skupić się ono na głównym temacie. Również poszczególne figurki i akcesoria są większe i pozbawione jakichkolwiek odczepianych elementów. Zabawa nimi będzie całkowicie bezpieczna, a jednocześnie sprawi maluchom dużo radości oraz zachęci do jeszcze dokładniejszego obserwowania świata. Poniżej prezentujemy nowości w linii 1.2.3.

Playmobil Dom mieszkalny

Playmobil 6784 Dom mieszkalny zachwyci wszystkie dzieci lubiące odgrywać scenki z życia rodzinnego. W zestawie poza sporych rozmiarów domkiem z wyposażeniem maluchy znajdą dwie figurki dorosłych, jedną dziecka oraz mieszkającego w budzie czworonożnego pupila. Wnętrze podzielone jest na kilka pomieszczeń: kuchnię, jadalnię, łazienkę, pokój oraz balkon. Niewątpliwą atrakcją jest dzwonek do drzwi oraz spłuczka w toalecie wydające odpowiednie efekty dźwiękowe.

Moja przenośna kolejka

Playmobil 6783 Moja przenośna kolejka pozwoli dzieciom wczuć się w rolę motorniczego. Poręczna przenośna walizeczka pomieści wszystkie niezbędne do zabawy akcesoria, a w razie potrzeby szybko przemieni się w dworzec. Dzieci dostają do swojej dyspozycji ruchomy semafor, lokomotywę z wagonem, figurki kolejarza oraz mamy z synkiem, a także tory tworzące okrąg o średnicy 49 cm.

Plac zabaw

Playmobil 6785 Plac zabaw zawiera wszystko co niezbędne do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Maluchy pod nadzorem taty i kierowane sprytnymi rączkami dziecka będą mogły skorzystać z huśtawki, zjeżdżalni oraz piaskownic. Otoczenie wzbogaca zielona trawa wraz rosnącym na niej białym kwiatem.

Pojazd holowniczy

Pojazd holowniczy (Nr artykułu: 6791) przyda się każdemu małemu miłośnikowi samochodów. W końcu nigdy nie wiadomo kiedy trafi się jakaś awaria i trzeba będzie odtransportować jakieś autko do naprawy. Poza wyposażonym w hak holowniczy pojazdem pomocy drogowej w zestawie znajduje się figurka kierowcy oraz ostrzegawczy znak.

Kabriolet

Kabriolet (Nr artykułu: 6790) swoim sympatycznym wyglądem podbije serce każdego malucha, dodatkowo przyciągając uwagę wkładanym i wyjmowanym kierowcą. Dziecko na pewno będzie miało mnóstwo pomysł na wspólne przygody.

Helikopter straży pożarnej

Helikopter straży pożarnej (Nr artykułu: 6789) wyposażony w ruchome śmigło z pewnością niejednokrotnie wyruszy na emocjonującą akcję ratunkową kierowaną przez dziecko. Do kompletu ubrany w mundur strażaka pilot.

Producent: Playmobil 

Gdzie kupić

Playmobil od: 24,99