Reklama

Boże Narodzenie coraz bliżej i już niedługo w domach zaczną pojawić się wprowadzające magiczny nastrój świąteczne dekoracje, których również nie powinno zabraknąć w dziecięcych pokojach. Jednak aby sprawiły one maluchom jeszcze więcej radości mogą mieć formę zabawek. Wtedy nie tylko będzie można je podziwiać, ale również wziąć spokojnie do ręki i odegrać wymyślone scenariusze.

Bożonarodzeniowe zestawy Playmobil pozwalają właśnie na skomponowanie świątecznego zestawu, który zarówno ozdobi półkę wprowadzając do pokoju cudowny nastrój, jak i umożliwi zabawę zawartymi w nim figurkami. Tematyką nawiązują one do magii niezwykłej atmosfery związanej ze świętami oraz zimową aurą. Dzięki nim maluchy będą miały okazje między innymi złożyć własną szopkę, wyprawić w drogę Trzech Króli lub zorganizować prawdziwy świąteczny jarmark.

 

Jak zawsze w przypadku zestawów Playmobil również te mogą poszczycić się szczegółowym wykonaniem pełnym realistycznych detali, co zdecydowani uprzyjemnia zabawę oraz zachęca do puszenia wodzów fantazji i przeniesienia się w ten miniaturowy świat. Pobudzając wyobraźnię wspierają rozwój maluchów i ich kreatywność, dostarczając jednocześnie wspaniałej rozrywki.

Duży żłobek z stajenką 4884 pozwala na skomponowanie ulubionej przez dzieci scenki z Biblii, jaką jest przyjście na świat małego Jezuska. W zestawie stajenka, żłóbek dla dzieciątka, Maria, Józef, pasterz, anioł, a także zwierzątka i inne dodatkowe akcesoria, czyli wszystko co niezbędne do stworzenia prawdziwej świątecznej szopki. Na dzieciach szczególne wrażenie powinna zrobić świecąca w rzeczywistości lampka ulokowana na skrzyni. Taka dekoracja pomoże również uświadomić maluchom, że Boże Narodzenie to nie tylko Mikołaj oraz ozdobna choinka.

Duży żłobek z stajenką

 

Podobnym zestawem, choć trochę mniejszym, są również Jasełka 4885, czyli bożonarodzeniowe przedstawienie opowiadające historię narodzenia Jezusa. Dzieci znajdą w nim figurki przedstawiające Dzieciątko, Maryję i Józefa oraz żłobek, dwa zwierzątka i drzewko, stanowiące scenerię wydarzeń.

 

Trzej Królowie 5886 to doskonałe uzupełnienie pierwszego zestawu, który wzbogaci zbudowaną przez dziecko szopkę. Dodatkowe barwne postacie, wielbłąd oraz dary dla małego Jezuska zamknięte w złotych pojemnikach na pewno uatrakcyjnią również samą zabawę, dając jeszcze więcej możliwości. 

 

Św. Mikołaj i bożonarodzeniowy anioł 4887 to również dodatkowe elementy, które urozmaicą świąteczną kolekcję. Niebiański posłaniec posiada przepiękne złote skrzydła oraz zakończoną gwiazdą laskę. Z Kolei wygląd Mikołaja ma przypomnieć dzieciom pochodzenie tej ukochanej przez nie postaci. 

 

Saneczkowa karuzela 4888 wprowadzi trochę zimowej atmosfery do pokoju dziecka. Zestaw składa się z pięknie zdobionej świątecznymi motywami karuzeli z trzema miejscami dla dzieci oraz figurek mamy i jej trzech pociech. 

 

Święty Mikołaj z bałwanem 4890 to niewielki zestaw, który jednak może dostarczyć dzieciom sporo radości. Maluchy znajdą w nim Mikołaja wyposażonego w worek prezentów, w którym kryje się piłka nożna, misio oraz laleczka, a także wesołego bałwanka z garnkiem na głowie i miotłą w ręku.

 

Jarmark bożonarodzeniowy 4891 pozwoli dzieciom odtworzyć klimat takiego świątecznego targowiska w swoim domu. Zapełnione towarami stragany, na których można znaleźć fantastyczne zabawki, sanki, narty, a nawet warzywa i owoce, ustrojona lampkami i czerwonymi bombkami choinka oraz śpiewające kolędy dzieci, wszystko to przypomina o zbliżających sie wielkimi krokami świętach. W zestawie dwa stargany, choinka, 6 figurek oraz olbrzymi ilość przeróżnych akcesoriów. Jarmark to także doskonałe miejsce na ulokowanie saneczkowej karuzeli i jasełkowego przestawienia z innych zestawów Playmobil. 

 

Na koniec Świąteczny pokój 4892, w którym mama wraz synkiem szykują dom na Boże Narodzenie. Przed nimi ubieranie choinki oraz strojenie salonu. Wyjątkową atrakcją zestawu jest drzewko ze świecącymi lampkami, które wymaga baterii. Dodatkowo całe mnóstwo innych elementów dekoracyjnych: wieniec adwentowy, żłóbek, stroiki świąteczne, prezenty, książki, fotel, pufa, 2 szafki, świecznik, aparat fotograficzny, aby utrwalić te radosne chwile, a także figurki mamy, dziecka i pieska. Mnogość ta gwarantuje urozmaiconą zabawę, która prędko się nie znudzi.

 

Połączenie różnych zestawów daje jeszcze większe pole do popisu dziecięcej wyobraźni. Po udekorowaniu salonu, mama z synkiem może na przykład udać się na świąteczny jarmark po jeszcze więcej prezentów lub na zimową karuzelę. Scenariusze rozgrywane w tym mało wymiarowym, ale jakże uroczym świecie będą zależeć już tylko od fantazji dziecka.

Zabawki cechuje bogata, intensywna kolorystyka, tak pożądana przez maluchy. Produkowane są na terenie Europy z wysokiej jakości tworzywa, gwarantując bezpieczeństwo. Przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia.

Producent: Playmobil

Playmobil  

Zabawki playmobil to marzenie każdego dziecka niezależnie od wieku. Są tak różnorodne,że każde dziecko wybierze coś dla siebie i rodzice chętnie w tej zabawie dzieciom towarzyszą świetnie się przy tym bawiąc.Zabawki Playmobil są trwałe, kolorowe, pobudzają fantazję i są na topie. Są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli chcemy,aby dziecko miało niezapomniane dzieciństwo i pełne pięknych wspomnień z rodzicami podarujmy mu zabawki Playmobill- bo  to jest recepta na kolorowe i wyjątkowe chwile.

Pamiętam jako dziecko gdy pierwszy raz dostałam pod choinę zestaw Playmobil... tata specjalnie przywiózł go z zagranicy, gdyż u nas nie można było ich dostać. Natychmiast rozłożyłam swoją szkołę a siostra sklep warzywny i już nawet nie oglądałyśmy pozostałych prezentów... Teraz te zabawki ma mój syn, który także je uwielbia i często musiałam mu dokupywać nowe zestawy. Córka jest jeszcze za mała ale syn już odkłada dla niej Playmobile jak podrośnie. Te zabawki cieszą niezminnie od pokoleń a ich różnorodność nadal zachwyca nie tylko dzieci!

Zabawki Playmobil są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dzieci wciąż chcą się nimi bawić, więc nie leżą w kącie. Są cały czas są w użytku - to coś znaczy! Mają dużo zalet: są łatwe w montażu, nie zajmują dużo miejsca. Ponadto są kolorowe, cieszą oko wzmagajac wyobraźnię i rozwijając twórcze myślenie. Nie kosztują dużo, więc domowy budżet nie ucierpi. Playmobil - idealne zabawki dla dzieci w każdym wieku, sprawiające dużo radości. Ich kupno to gwarancja udanego prezentu... wliczona w cenę. ;-)