Reklama

Klocki Playmobil nieodmiennie wywołują radosny błysk w dziecięcych oczach. Budowany przy ich pomocy miniaturowy świat zachwyca szerokimi możliwościami zabawy, podczas której maluchy mogą wcielić się w wielorakie role i odgrywać wymyślone scenariusze.

 

 

 

Poszczególne elementy klocków wyróżniają się licznymi detalami i dobrze dobraną, intensywna kolorystyką. Wśród różnorodnej tematyki zestawów pojawiła się nowość - Stadnina koni, skierowana szczególnie mocno do miłośników tych czworonogów. Poszczególne komplety z tej serii będą stanowiły wspaniała scenerię do zabawy zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z posiadaną już kolekcją klocków Playmobil.

Samochód z przyczepą dla konia

Podstawę tej linii stanowi Duża stadnina koni z boksami stajennymi, której okazałe rozmiary pozwolą zamieszkać wewnątrz czterem okazom i zapewnią swobodną przestrzeń do zabawy. W boksach znajduje się wyłożona słomą podłoga, a bogaty zestaw akcesoriów pozawala na urozmaiconą zabawę. Wśród nich, oprócz rodziny koni - dwa dorosłe osobniki i źrebak, dzieci znajdą również 2 figurki ludzi, 4 kotki, grupę sympatycznych jeży, ptaszki wraz z gniazdem, drzewo wyrastające z pustego pnia, stanowiące wyśmienita kryjówkę dla malutkich zwierzaczków, a także pożywienie i wyposażenie do pielęgnacji sowich pupili.

Dodatkowo do zestawu załączone są naklejki, które pozwolą na przypisanie wybranych boksów do konkretnych koników poprzez podpisanie ich imionami, do wyboru gotowe propozycje, ale można też stworzyć własne. Dla dzieci , które szczególnie mocno lubią mniejszą wersją rumaków, polecamy również Stadninę kucyków z wyposażeniem dającym wiele możliwości zabawy.

Stadnina koni Playmobil

Podstawową stadninę można rozbudować o kolejne zestawy, takie jak Turniej jeździecki, Stację opieki nad końmi, Wycieczkę bryczką, Wybieg dla konia, Zaprzęg z kucykiem czy Trening woltyżerki. Pierwszy z nich oferuje wspaniałe miejsce do sportowych zmagań z licznymi przeszkodami i podium dla zwycięzców. Również w pozostałych nie brakuje ciekawostek, chociażby w postaci narzędzi kowalskich, dodatkowych zwierząt czy możliwości mycia wierzchowca wodą, dzięki specjalnej pompie. Każdy kolejny komplet to dodatkowa moc atrakcji.

Stadnina koni Playmobil

Doskonałym wzbogaceniem tej serii będą kolekcjonerskie zestawy, na które składa się 6 przepięknych koni przeróżnej maści. Uzupełnią one dziecięcą stadninę nie tylko o  dodatkowego zwierzaka, ale również boks, figurkę jeźdźca oraz inne akcesoria.

Stadnina koni Playmobil

Playmobil w linii Stadnina koni, podobnie jak w poprzednich seriach, skutecznie pobudzi dziecięcą wyobraźnię, zachęci do kreatywnej zabawy i dostarczy wielu godzin wspaniałej rozrywki.

  • 5227 - Wybieg dla koni
  • 5228 - Zaprzęg z kucykiem
  • 5229 - Trening woltyżerki
  • 5224 - Turniej jeździecki z rożnymi, dającymi sie przebudować przeszkodami i podium dla zwycięzców
  • 5225 - Stacja opieki nad końmi z wieloma narzędziami dla kowala
  • 5226 - Wycieczka bryczka z miejscem dla woźnicy i trzech pasażerów
  • 5221 - Duża stadnina koni z boksami stajennymi. Cztery boksy stajenne ze słomianą podłogą. Naklejki do opisywania boksów i inne akcesoria uzupełniające w środku. Wymiary 75 x 46 x 29 cm.
  • 5222 - Stadnina kucyków z trzema boksami stajennymi i dużym wybiegiem. Ze słomianą podłogą i bogatym wyposażeniem. Wymiary 37 x 40 x 22,5cm.
  • 5223 - Samochód z przyczepą dla konia

wiecej na playmobil.pl