Reklama
Playmobil

ZOO jest jednym z najpopularniejszych miejsc na wycieczki rodzinne. Zarówno młodsi, jak i starsi lubią podziwiać skaczące po gałęziach małpki, ryczącego lwa czy wyciągające swoje długie szyje żyrafy. Teraz cały ten świat egzotycznych i rodzimych zwierzątek można mieć w zaciszu domowym w formie zestawów Playmobil z serii ZOO.  Nie będą to co prawda żywe stworzenia, ale za to w każdej chwili maluch będzie miał pod ręką zwierzęta ze wszystkich zakątków świata: kangury z Australii, surykatki z Afryki, urocze misie panda z Azji i wiele więcej gatunków.

 

Sześć dostępnych pakietów pozwoli na zbudowanie rozległego ogrodu zoologicznego pełnego barwnych stworzeń i roześmianych zwiedzających. Jego rdzeń stanowi zestaw Park zwierząt. Atrakcyjna brama prowadzi obok kasy i sklepu z pamiątkami, pełnego uroczych miniaturowych zwierzątek, do licznych zagród, w których przebywają goście z Afryki. Dzieci znajdą tam miedzy innymi słoniątko wraz z mamą, która czeka na prysznic zafundowany przez opiekuna, żyrafy oraz zebry. Maluchom spodoba się, że każde ze zwierząt ma swoje młode. Po drugiej stronie ścieżki znajduje się ogrodzenie z lwami, również tutaj pomiędzy dorosłymi osobnikami widać lwiątka dobierające sie do obiadu. Można je także ułożyć do snu w jaskini znajdującej się w pobliskich skałach.

Park zwierząt Playmobil

Azjatycka zagroda z kolei otwiera przed dziećmi świat dalekiego wschodu. Gdzie w swoich zagrodach hasają orangutany, przechadzają się stateczne tygrysy oraz urocze misie panda. Na ścieżce można nawet ulokować majestatycznego pawia, który tylko czeka, aż jakiś dziecko go nakarmi.

Azjatycka zagroda Playmobil

Dodatkową atrakcję ogrodu zoologicznego będzie zestaw Drzewko z misiami koala i kangur. Obejmuje on całą rodzinę tych sympatycznych niedźwiadków oraz kangurzycę z wychylającym się z jej torby małym kangurkiem.

Drzewko z misiami koala i kangur Playmobil

Podróż dookoła zwierzęcego świata zakończy Kolonia surykatek, której członkowie z ciekawością obserwują krzątającego się wokół nich opiekuna.

Kolonia surykatek Playmobil

Jeśli zaś chodzi o rodzime zwierzątka, to do dyspozycji jest jeszcze pakiet o nazwie Małe ZOO, pozwalający na stworzenie ogrodzenia wraz z zadaszeniem, stawu pełnego kaczuszek oraz kaskady z ruchomym kołem wodnym. Oczywiście nie zabraknie tam charakterystycznych dla wiejskiej zagrody stworzeń, jak świnki, kózki czy owieczki. Wszystko w niezwykle barwnej i zachęcającej do zabawy oprawie.

Małe ZOO Playmobil

Ostatnim zestawem serii jest Samochód ZOO z przyczepą, który przyda się do transportu zwierzaków. Autko posiada rozkładaną rampę po której będzie można bezpiecznie wprowadzać podopiecznych do środka klatki.

Samochód ZOO z przyczepą Playmobil

Całość pakietów cechują realistyczne szczegóły, wiele rożnych rodzajów zwierząt oraz modułowy i łatwy w montażu system elementów. Dzieci będą mogły wielokrotnie odgrywać różne scenki i za każdym razem inaczej komponować swój ogród zoologiczny, w którym swoje miejsce znajdą odwiedzający, opiekunowie, a może czasem również weterynarz. Zestawy serii Playmobil ZOO oferują urozmaiconą zabawę, która wciągnie dzieci na długi czas.

Produkt skierowany do chłopców i dziewczynek od 4 roku życia.

Playmobil

Producent: Playmobil