Reklama

Z zestawem Playmobil w walizce rozegracie mecz gdzie tylko będziecie chcieli. Taki składany i przenośny stadion ucieszy każdego małego fana piłki nożnej. Zestaw obejmuje 6 graczy piłki nożnej i stadion a wszystko to znajduje się w składanej  walizce co pozwoli również na rozgrywanie meczów wyjazdowych. Zawodnicy stoją bezpiecznie na małej podstawie, która sprawia, że celowanie i strzelanie jest łatwiejsze. Bramkarz może poruszać się dzięki uchwytowi, który znajduje się za bramką.

 

 

Producent PLAYMOBIL

Zestaw w walizce, który otrzymaliśmy tydzień temu wykonany jest estetycznie i starannie. Łatwy do złożenie nawet bez pomocy rodzica. Pozwala na wielogodzinna zabawę, zestaw godny polecenia.

 

 

Mama Kasi i Marcina

Przypadło nam w udziale testowanie Playmobil, troszkę nas to zdziwiło ponieważ w domu mamy same dziewczynki i myśleliśmy, że taka zabawka nie wzbudzi większego zainteresowania jednak po odpakowaniu przesyłki dziewczynki były zachwycone. Na początku wypożyczały piłkarzy do zabawy z innymi zabawkami gdzie grali rolę zażyczonych. Jednak w późniejszym czasie dziewczynki postanowiły spróbować swoich sił w grze w piłkę nożną. Zabawy było co niemiara ponieważ dziewczynki na początku miały trudności z trafieniem nogą piłkarze na której była dźwignia w piłkę. Po przetestowaniu wystawiamy ocenę 5 zabawka nadaje się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, jest starannie wykonana, nie ma elementów, którymi dzieci mogły by sobie zrobić krzywdę.

Z poważaniem Monika

Dzięki zabawkowiczowi mogliśmy przetestować  piłkarzy ki w walizce od Playmobil. Mam 2 synów w wieku 4 i 6 latek wiec bardzo ucieszyła nas informacja o możliwości testowania właśnie tego zestawu.  Dużą frajdę przyniosło dzieciom składanie boiska, mocowanie bramek i ustawianie piłkarzy, a potem rozpoczęła się zacięta gra. Zabawka wykonana jest dobrze, a dzięki temu, że można ją złożyć w walizkę zajmuje mniej miejsca i chłopcy mogą ją zabrać na wyjazdy do Dzidków.