Reklama

 

Playmobil

Seria Playmobil Policja nawiązuje do ekscytującej pracy stróżów prawa. W kolekcji dzieci znajdą mnóstwo różnych pojazdów, a także imponujący posterunek policji oraz okradających sejfy złodziei. Maluch będzie miał okazje przeprowadzać emocjonujące pościgi zakończone aresztowaniem przestępców i odzyskaniem skradzionego mienia. W końcu zabawa w policjantów i złodziei nie wychodzi z mody i nadal potrafi wciągnąć dzieci na wiele godzin.

 

Posterunek policji posiada wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania pomieszczenia. Znajduje się w nim recepcja, sala przesłuchań, a także cela do zatrzymywania podejrzanych z drzwiami wyposażonymi w ruchomą zasuwę. Wydzielony zostały również specjalny pokój przeznaczony do przechowywania broni i pozostałego wyposażenia policjantów. Aby uatrakcyjnić zabawę w celi znajduje się ściana z "wyłomem" oraz okno z możliwością wyjęcia krat. W ten sposób aresztowany przestępca zawsze będzie mógł uciec i cała zabawa rozpocznie się na nowo. Zestaw zawiera ponadto niezwykle bogate wyposażenie, na które składają się 3 figurki - dwóch policjantów i jednego złodzieja, prycza, biurka, kamery, krótkofalówki, kajdanki oraz całe mnóstwo innych akcesoriów, które urozmaicą zabawę, dając szerokie pole do popisu dziecięcej pomysłowości.

Posterunek policji Playmobil

Zabawę dodatkowo wzbogaci zestaw Włamywacz do sejfu z samochodem do ucieczki. Złodziej w ciemnych okularach i czapce narciarskiej planuje kolejny skok na sejf. Czy uda mu się złamać szyfr i zabrać zamknięta w nim gotówkę? Jeśli nie, zawsze pozostaje siłowe rozwiązanie, wyposażony jest dlatego w łom i palnik.

Włamywacz do sejfu z samochodem do ucieczki Playmobil

Jednak nawet wtedy, gdy uda mu się wydobyć pieniądze nad porządkiem w mieście czuwa jeszcze policja, która ruszy w brawurowy pościg za przestępcą. Na koniec pozostaje zakuć złodzieja w kajdanki i zamknąć za kratami mobilnej celi w furgonetce policyjnej. Dodatkową atrakcją będzie świecący moduł na dachu samochodu ze zmieniającymi sie napisami "STOP" i "POLICE". W zestawie   Furgonetka policyjna     poza tym autem obecne są dwie figurki policjantów, pachołki , gaśnica, apteczka, karabin, tarcza i wiele innych akcesoriów, mających ułatwić pracę policji.

Furgonetka policyjna Playmobil

W serii znajduje się szeroki wybór także innych pojazdów policyjnych począwszy od zwykłego radiowozu, a na helikopterze kończąc. Quad sprawdzi sie w pościgach po trudnym terenie, motocykl w miejskich korkach, a łódka napędzana silniczkiem pozwoli złapać przestępców uciekających drogą wodną. W zestawie Motorówka policyjna znajduje się także ponton z wiosłami, trzy figurki, w tym jedna złodzieja - nurka, skrzynia z banknotami, broń i wiele więcej.

 

A jeśli dzieciom przydałoby się do zabawy więcej rabusiów. Pozostają jeszcze niezwykle wyspecjalizowani   Złodzieje klejnotów oraz zestaw Aresztowanie złodzieja. Pierwszy komplet zawiera dwóch rabusiów wyposażonych w wyszukany sprzęt do włamań, dzieła sztuki oraz gablotkę z alarmem, który uruchomi sie po poruszeni witryny. Drugi natomiast zawiera figurkę policjantki i złodzieja wraz z atrakcyjnymi akcesoriami, pośród których wyróżnia się kasetka z pieniędzmi.

Cała seria Playmobil Policja pozwala na zbudowanie bogatego dziecięcego świata, w którym żadne przestępstwo nie może ujść na sucho, gdy porządku pilnują nadzorowani przez malucha stróże prawa.

Producent: Playmobil

Playmobil