Reklama

Historie o dzielnych piratach poszukujących skarbów i panujących nad morzami poruszają dziecięcą wyobraźnie od wielu pokoleń, którą dodatkowo podsycają obecnie coraz to nowe produkcje filmowe. Zestawy Playmobil z serii Piraci chociaż częściowo pozwolą spełnić marzenia o epickich przygodach i żegludze po wzburzonych oceanach w zaciszu dziecięcego pokoju. Wraz z nimi maluchy wkroczą w mroczny świat legend, w którym często trzeba wybierać między uczciwością, a zdradą.

Rdzeniem całej kolekcji jest tajemnicza Wysap skarbów, do której chcą dotrzeć zarówno piraci, jak i żołnierze. Rywalizujące załogi przemierzają morza i oceany na swych uzbrojonych okrętach, tocząc ze sobą nieustanne boje. Jednak jaskinię skrywającą legendarny skarb będzie można otworzyć dopiero po odnalezieniu magicznych monet i rozwiązaniu zapomnianego ognistego kodu. A droga do tego nie będzie prosta, na śmiałków czeka wiele niebezpieczeństw i przeszkód. Komu pierwszemu uda się odnaleźć skarb zależy już tylko od decyzji dziecka.

Piracka załoga odkryła mapę skarbów i od razu zawiadomiła kapitana. Jeszcze tylko trochę przygotowań i fregata przeznaczona do grabieży wyruszy na otwarte wody, aby jak najszybciej dotrzeć na miejsce. Gdzie niewielką szalupą dopłyną do brzegu ściągani przez groźnego rekina młota. A wszystko to, to dopiero początek ich przygód. Przed piratami pozostają do przebycia jeszcze zdradliwe bagna, zwodniczy bambusowy labirynt oraz ukryte schody. Czy załodze uda się pokonać te przeszkody i dotrzeć do upragnionego skarbu? Nie wiedzą, że z żołnierskiej twierdzy wyruszyła już fregata "czerwonych kurtek" i rozpoczą się pełen akcji wyścig. Ten kto pierwszy poradzi sobie z ognistym - kodem zagadką oraz odnajdzie magiczne monety i ułoży je w odpowiedniej kolejności zostanie zwycięzcą, przed którym otworzą się kamienne wrota ukazując legendarny skarb.

To tylko jeden ze scenariuszy, jaki może napisać dziecięca wyobraźnia mając do dyspozycji tyle pomysłowych i precyzyjnie wykonanych elementów.

  1. Dowództwo piratów z arsenałem broni
  2. Piracka fregata do grabieży
  3. Łódka piracka z rekinem
  4. Twierdza żołnierska ze skrytką na skarb
  5. Fregata z armatą "czerwonych kurtek"
  6. Starszy kanonier "czerwonych kurtek"
  7. Rozbitkowie na wyspie

Seria Playmobil Piraci to wiele godzin emocjonującej zabawy, podczas której załogi okrętów będą toczyły z sobą zaciekłe walki, poszukiwały skarbów ora rozwiązywały tajemnicze zagadki. A tak naprawdę jest to dopiero wstęp do ich historii, w końcu kto wie jakie jeszcze przygody zgotuje im fantazja dziecka.

Producent: Playmobil

Playmobil

Przede wszystkim są kolorowe- co przyciąga uwagę dzieci! Zabawki Playmobil uczą kreatywnej zabawy oraz sprawiają, że dziecko poznaje świat poprzez ciekawe postacie, zwierzątka, przedmioty. Dziecko rozwija wyobraźnię podczas zabawy, oraz przenosi się w podróż wraz z postaciami jakimi się bawi. Co ważniejsze, zabawki te dostosowane są do wieku dziecka, co pozwala na bezpieczną zabawę. Posiadają trwałe i bezpieczne elementy, więc rodzic nie musi się obawiać o swoją pociechę.

Agnieszka

Mając zabawki Playmobil nie potrzebuję innych zabawek dla moich dzieci: są to zestawy dla dziewczynek i chłopców, więc i mój syn i córki wybierają to co im odpowiada z zestawów i bawią się w najlepsze :) Klocki są barwne, doskonałej jakości, a poza tym, są w zestawach wieloelementowych więc można tworzyć z nich nieskończoną ilość różnorodnych zabaw. Moje dzieci je kochają!

Anna

Playmobil to klocki które pozwalają dziecku zbudować swój własny świat na swoich regułach. Indianin może jeździć na słoniu, a pielęgniarka spać w komnacie księżniczki! A dziecko zamienia się w małego Stwórcę i nie ma żadnych ograniczeń poza własną wyobraźnią ... i ilością posiadanych zestawów Playmobil !

OlimpiaZestawik, który otrzymaliśmy to 5136.Zestawik fajny ma ciekawe elementy,przejrzysta instrukcja składania .Synek dość szybko poskładał elementy zestawu bez mojej pomcy .Figurki Playmobil wykonane z trwałego plastiku,który pewnie tak szybko się nie psuje ,są pomysłowe,kolorowe i upodobane już przez moje dziecko.Już z załączonej ulotki wybrał sobie zestawik na  który odkłada do skarbonkiI,bo mimo swej ceny (chodzi o te większe zestawy )są naprawdę warte.Od tej pory są codziennie w jego rączkach i prosi mnie o większy zestawik.

 

 

Serdecznie polecam.

Zobacz inne pomysły na prezent: