Reklama

Zestawy Playmobil   dają dzieciom szansę zbudowania własnego małego świata czy to wzorując się na wyjętych z życia przykładach czy nieco bardziej fantastycznych motywach. Do tej pierwszej kategorii bez wątpienia zalicza się linia Policja, pokazująca najmłodszym ciężką, ale jednocześnie fascynującą pracę stróżów prawa. W kolekcji znajduje się okazały posterunek policji, przeróżne pojazdy, a wśród nich nowoczesny śmigłowiec, brygada antyterrorystyczna oraz bank, mogący być doskonałym celem napadu.

Komisariat policji, jako główna kwatera dowodzenia może poszczycić się całkiem sporymi rozmiarami: 55 x 36 x 53 cm oraz licznymi atrakcjami, wśród których szczególnie wyróżnia się działający system alarmowy wraz z czujnikiem ruchu, stanowiący zabezpieczenie przed próbą ucieczki lub odbicia zatrzymanych. Oprócz tego do dyspozycja dziecka oddane zostało pomieszczenie biurowe, kwatera jednostki wraz ze studiem fotograficznym dla przestępców oraz lądowisko dla helikoptera. Wszystkie te elementy zostały kompleksowo wyposażone, aby zająć malucha zabawą na długi czas.

Komisariat policji

 

W pracy policjantów nie może zabraknąć różnego typu pojazdów,   z pomocą których przeprowadzą spektakularne pościgi i doprowadzą do zatrzymania niebezpiecznych przestępców. Dzieci do dyspozycji dostają szereg możliwości poczynając od dwóch kółek, a na latającej maszynie kończąc. Tak więc żadne przeszkody, czy to w postaci ulicznych korków, czy trudnego terenu nie będą w stanie powstrzymać dzielnych stróżów prawa. Helikopter wyposażony jest ponadto w działającą wciągarkę linową, a do jego kokpitu zmieszczą się aż trzy figurki.

Playmobil Policja

 

W sytuacjach wymagających szczególnej interwencji sprawdzi się Brygada antyterrorystyczna, w której skład wchodzi również czworonożny funkcjonariusz.

Aby jednak policjanci mogli wykonywać swoją pracę, przydatnym uzupełnieniem serii będzie zestaw Bank z bankomatem, który stanowi idealny cel dla żądnych łupu złodziei. Znajdujący sie na jego wyposażeniu bankom naprawdę działa, pozwalając na wypłacanie pieniędzy za pomocą specjalnej karty.

Seria Playmobil Policja to mnóstwo emocjonującej zabawy, pełnej szalonych pościgów, aresztowań i ryzykownych akcji. Wraz z tymi zestawami dziecko nie będzie mogło się nudzić, wciąż na nowo tworząc rozwijające wyobraźnię historię. Poszczególne elementy wykonane są bardzo starannie i efektownie, a różnego typu atrakcje w formie dźwiękowych czy świetlnych efektów wzbogacą każdą zabawę.

Produkty z serii Policja Playmobil:

  • 5182 - Komisariat policji. Posterunek policji z działającym systemem alarmowym z czujnikiem ruchu, lądowiskiem dla helikoptera, pomieszczeniem biurowym i kwatera jednostki ze studiem fotograficznym dla przestępców. Wymiary: 55x36x53cm.
  • 5184 - Radiowóz policyjny z miejscem na 4 figurki.
  • 5185 - Motocykl policyjny.
  • 5186 - Brygada antyterrorystyczna.
  • 5177 - Bank z bankomatem. Z działającego bankomatu, dzięki karcie, można wypłacać pieniądze.
  • 5183 - Helikopter policyjny i działająca wciągarka linowa.

 

Kup tu:  na www.playmobil.pl