Reklama

Świat prehistorycznych gadów nieodmiennie fascynuje kolejne pokolenia dzieci. Olbrzymie stworzenia, niesamowita roślinność i tajemniczy klimat to doskonała pożywka do przeróżnych zabaw. W tworzeniu atmosfery rodem z zaginionego świata pomoże dzieciom nowa seria zestawów Playmobil Dinozaury, której głównym motywem jest życie wymarłych gadów oraz poszukujący coraz to nowych okazów naukowcy.

T-Rex i Saichania przy wulkanie

 

Podstawę scenerii stworzy największy z zestawów tej linii, a mianowicie T-Rex i Saichania przy wulkanie. Zachwyci on każdego rządnego wrażeń malucha funkcją erupcji, dzięki której po przesunięciu dźwigni, zaczną odpadać skały, a z krateru "popłynie lawa". Obok wybuchowej góry znajduje się wzniesienie z wodospadem, porośnięte bujną roślinnością, oaza dla mieszkających w pobliżu dwóch dinozaurów i szansa na ciekawe wykopaliska dla poszukujących nowych informacji naukowców. Dodatkowo w pudełku znajduje się jeszcze sprzęt do prowadzenia wykopalisk, skamieniałości, żmija oraz owady.

T-Rex i Saichania przy wulkanie

 

Ciekawym wzbogaceniem pierwszego zestawu będą rozbudowane komplety Atak Velociraptora na gniazdo Deinonychusów oraz Pojazd naukowca z przyczepą - klatką. W pierwszym uzbrojona badaczka odnalazła gniazdo z jajami ukryte w pniu powalonego drzewa i teraz jest świadkiem zaciętej walki między dwoma gatunkami dinozaurów. W drugim natomiast dzieci znajdą badacza w pełni przygotowanego i wyposażonego do transportu niebezpiecznych gadów.

Playmobil Dinozaury

 

Dla maluchów niewątpliwą atrakcją będą również zestawy wybranych dinozaurów wraz z fantastycznym otoczeniem, na które składają się fikuśne drzewka, egzotyczna roślinność oraz prehistoryczne owady.

Playmobil Dinozaury

 

Uzupełnieniem serii będzie Badacz dinozaurów z motorem terenowym i wyposażeniem do prowadzenia wykopalisk oraz śpiworem.

Badacz dinozaurów z motorem terenowym

 

Playmobil Dinozaury przeniosą najmłodszych w świat sprzed milinów lat, pokażą im zamieszkujące je stwory, a przede wszystkim zapewnią wyśmienitą rozrywkę. Wyjątkowe zwierzęta, urozmaicona ekipa badawcza, intensywne kolory oraz pomysłowe akcesoria pobudzą wyobraźnię i zaspokoją gusta najbardziej zapalonych wielbicieli prehistorycznych gadów.

  • 5236 - Pojazd naukowca z przyczepa - klatka
  • 5237 - Badacz dinozaurów z motorem terenowym
  • 5233 - Atak Velociraptora na gniazdo Deinonychusów
  • 5234 - Triceratops z maleństwem
  • 5235 - Dimetrodon przy oazie. Pień drzewa może służyć jako kładka ponad rzeka.
  • 5230 T-Rex i Saichania przy wulkanie. Z działającą funkcja wydobywającej sie lawy i wieloma ukrytymi skamielinami. Wymiary 55 x 37 x 20 cm. (DxSxW)
  • 5231 Brachiosaurus z maleństwem
  • 5232 Stegosaurus z gniazdem. Z trzech jajek wykluwają sie małe dinozaury.

 

Kup tu:  na www.playmobil.pl