Reklama

 

Magiczny Jinn

Czy znacie zabawki interaktywne , które czytają w myślach? Zapewne nie, dlatego ta nowa propozycja firmy Dumel Discovery www.dumeldiscovery.pl zupełnie Was zaskoczy. Magiczny Jinn potrafi czytać w myślach. Zabawka przypominająca wyglądem kota, ma szansę stać się jedną z najinteligentniejszych zabawek interaktywnych dla dzieci. Zabawce należy odpowedzieć nia pytanie: TAK ,NIE ,NIE WIEM lub to ZALEŻY.

 

Zabawa polega na tym, że dziecko w myślach wyobraża sobie jakieś zwierzę i zapamiętuje co wymyśliło, następnie Jinn wyposażony w sztuczną inteligencją, zadaje nam pytania, na które możemy odpowiadać Tak lub Nie. Na tej podstawie Jinn odgadnie i wypowie nazwę naszego zwierzaka. Bawiąc się tą zabawką mamy wrażenie, że obcujemy z realną osobą.

To niesamowite! Magiczny Jinn jest bardzo sprytny i szybko odgadnie, o jakie zwierzę nam chodzi. Spróbujcie pokonać Jinn'a. Wszystko jest możliwe. Nie trzeba czytać, nie trzeba naciskać żadnych przycisków, wystarczy mówić do zabawki, a ona nas zrozumie. Dużym plusem jest to, że zabawka mówi po polsku.

 

Magiczny Jinn

 

Dzięki zabawie z magicznym Jinn’em dzieci:

  • ćwiczą koncentrację uwagi;
  • ćwiczą zapamiętywanie;
  • trenują logiczne myślenie;
  • poznają świat zwierząt;
  • rozwiną wyobraźnię;

Zabawka Magic Jinn z pewnością stanie się hitem gwiazdki 2013r. Firma Dumel rozpocznie sprzedaż zabawki w okresie świątecznym.

 

Magic Jinn - Państwa Świata

W ofercie Dumel Discovery pojawiła się nowa odsłona ich czytającej w myślach interaktywnej zabawki, a mianowicie Magic Jinn państwa, tym razem specjalizujący się w wiedzy z zakresu geografii.

więcej »

 

Gdzie kupić

Smyk od: 90,0
3kropki.pl od: 75