Reklama

W ofercie Dumel Discovery pojawiła się nowa odsłona czytającej w myślach interaktywnej zabawki, a mianowicie Magic Jinn państwa, tym razem specjalizujący się w wiedzy z zakresu geografii. Dzieci, które zdążyły już poznać jego poprzednika, na pewno zechcą poszerzyć swoją kolekcję o kolejne magiczne stworzenie. Magic Jinn państwa jest zielony, a jego święcące oczy nadaj mu tajemniczy wygląd.

 

 

 

Nowy Magic Jinn zachęci dzieci do zdobywania szczegółowej wiedzy o różnych państwach. Na początku gry należy pomyśleć o wybranym kraju, a następnie nacisnąć nosek zwierzątka. Po przywitaniu Jinn zacznie zadawać pytania dotyczące państwa, na które należy odpowiadać zgodnie z prawdą, gdyż na tej podstawie zabawka odgadnie nazwę pomyślanego przez dziecko kraju. Dozwolone są między innymi odpowiedzi: tak, nie, nie wiem lub to zależy.

Zabawka jest inteligenta i zna mnóstwo, nawet najmniejszych, państw, tak więc dzieci będą mogły stawiać przed nią na prawdę trudne wyzwania. Ogromną zaleta Magic Jinna jest fakt, że mówi on polsku, pozwalając na swobodną zabawę z nim nawet młodszym dzieciom. Ponadto jego niewielkie rozmiary sprawiają, że można go wszędzie ze sobą zabrać i bawić się nim z przyjaciółmi w dowolnym miejscu.

Magic Jinn państwa wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • kształtuje widzę geograficzną i zachęca do zdobywania szczegółowych informacji na temat przeróżnych państw,
  • ćwiczy pamięć i koncentrację,
  • rozwija wyobraźnię, 
  • uczy współpracy w grupie, wymaga od dzieci, aby wspólnie wyszukiwały najtrudniejsze państwa i po kolei odpowiadały na zadawane przez Jinna pytania.

Dystrybutor: Dumel

Gdzie kupić

babynet.pl/ od: 68.97
e-mama.pl od: 69,00