Reklama
Dumel Discovery

Edukacyjna Mapa Zwierząt od Dumel Discovery to doskonały pomocnik w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu zainteresowań najmłodszych. Wraz z nią dzieci udadzą się w interaktywną podróż, podczas której spotkają przeróżne, dzikie zwierzęta zamieszkujące odległe rejony swata. Dowiedzą się gdzie występują dane gatunki, czym sie żywią, jakie wydaja odgłosy, a także mnóstwo dotyczących ich zabawnych faktów.

Oprócz prezentacji przyrodniczych ciekawostek, interaktywne właściwości mapy udostępniają dzieciom 2 tryby zabawy: quiz dla najmłodszych oraz super quiz,   które pozwalają, w atrakcyjny i adekwatny do wieku dziecka sposób, sprawdzić zdobytą wiedzę. Oferowane ćwiczenia zapewnią fascynujące zajęcie na długi czas oraz zachęcą do dalszego zgłębiania tajemnic świata i poszukiwania odpowiedzi na kryjące się w nim zagadki.

Mapa Zwierząt

Mapa Zwierząt nie tylko odkrywa przed dziećmi sekrety świata natury, ale również wspomaga ich koncentrację, ćwiczy pamięć oraz zdolności motoryczne. Jako że z zabawki możne korzystać zarówno jedno dziecko, jak i rodzeńswto czy koledzy, wspiera ona zarówno naukę samodzielności, jak i budowanie relacji społecznych.

Mapa zwierząt została opracowana i wykonana z dużą dbałością o szczegóły. Wizualna stron skutecznie przyciąga uwagę dzieci, podobnie jak i odpowiednio dobrane informacje ze świata natury, które na pewno zainteresują najmłodszych. Można ją położyć na podłodze lub powiesić na ścianie.

Mapa Zwierząt

Cechy Mapy Zwierząt Dumel Discovery:

  • wiele interaktywnych funkcji, które uatrakcyjniają zabawę,
  • 500 faktów i pytań dotyczących 72 zwierząt umiejscowionych na mapie oraz środowiska ich życia,  
  • quizy dostosowane poziomem trudności do wieku dzieci,
  • ciekawy sposób nauki geografii, przyrody, a także rozwijania pamięci i koncentracji,
  • wymiary mapy: 90x60 cm,
  • wiek: 3+.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

 

Dumel

 

Zobacz inne pomysły na prezent: