Reklama

Wraz z figurkami z serii Miasto od Tolo dziecko dostanie szansę zbudowania własnej aglomeracji, z kolejową infrastrukturą, przeróżnymi pojazdami, a także barwnymi mieszkańcami. Mały inżynier będzie miał pełne ręce roboty przy realizacji własnych projektów i pomysłów w tym radosnym świecie.

 

Dzieci znajdą w tutaj wszystko co niezbędne do stworzenia tętniącego życiem miasta, gdzie Tola i Tolek, główni bohaterowie serii figurki dla dzieci, będą przeżywać niezapomniane przygody. Tory, po których mkną pociągi, samochody, skutery i przeróżne znaki drogowe stworzą klimat dużej aglomeracji i absolutnie nie pozwolą nawet na chwilę nudy.

 

Elektryczne pojazdy samodzielnie jeżdżą, wydają charakterystyczne dla siebie dźwięki oraz migają światełkami. Odkrywanie tych możliwości będzie dla malucha prawdziwą frajdą, pobudzającą jego wyobraźnię i zachęcają do samodzielnego myślenia. Również liczne ruchome elementy kształtują zdolności motoryczne, dając jednocześnie większe możliwości zabawy.

 

Ponadto klimat miasta i jego mieszkańców to doskonała okazja do rozmowy z dzieckiem i zapoznania go chociażby z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, jakie należy zachować na ulicy, czy znakami drogowymi.

 

Tolo to także doskonałe zabawki kolekcjonerskie. Każdy, nawet drobny, nowy element wzbogaci budowane miasto, dostarczając dziecku mnóstwo radości.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel