Reklama

Zabawki Dumel Discovery z serii Pink powstały ze szczególną myślą o dziewczynkach. Pełne różowych akcentów zachwycą każdą małą miłośniczkę tego koloru, dostarczając jej wspaniałej rozrywki.

Poza beztroską zabawą produkty te mają za zadanie służyć edukacji i wspierać rozwój dzieci na wczesnych etapach życia. Maluch od najmłodszych lat poznaje przedmioty codziennego użytku oraz uczy się wielu umiejętności, które później przydadzą się w szkole czy przedszkolu. Ponadto, co niezwykle istotne,  zabawki te „mówią” po polsku, dzięki czemu dzieci od samego początku mają styczność z językiem ojczystym.

Moje pierwsze żelazko

 

Mój Pierwszy Odkurzacz oraz Moje pierwsze żelazko pozwolą małej gospodyni wraz z mamą poodkurzać dywan czy uprasować ubrania, tym samym ucząc dziecko domowych obowiązków. Zabawki wydają realistyczne odgłosy, a także wygrywają zabawne melodie, którym towarzyszy rytmiczne miganie światełek na obudowie. Artykuły są lekkie i poręczne, w sam raz dla małych dłoni dziecka.

 

Rymujący Smartfonik

Na początkowym etapie edukacji przyda się dziecku także Rymujący Smartfonik, który zapozna maluszka z cyferkami, rozweseli przeróżnymi melodyjkami oraz zabawnymi wierszykami. W końcu nie ma to jak nauka połączona z rozrywką. W podobnej roli doskonale sprawdzi się również   Zegar Tik Tak Pink, oferujący jeszcze więcej możliwości.   Pomoże on maluszkowi w nauce cyfr, godzin oraz rozpoznawania kształtów. Zabawę z nim uatrakcyjni quiz, migające światełka oraz wesołe melodie.

 Zegar Tik Tak Pink

 

Zabawki Dumel Discovery z serii Pink to świetny pomysł na prezent   dla każdej małej dziewczynki. Pozwolą jej wcielić się w rolę gospodyni oraz wprowadzą na drogę edukacji. Dzięki nim wykonywanie podstawowych prac domowych stanie się wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem, dla którego naśladowanie mamusi będzie prawdziwą radością.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel

Zobacz inne pomysły na prezent: