Reklama

Jeśli tradycyjne wyścigi zdalnie sterowanymi pojazdami nie wywołują już w Waszych pociechach zbyt wielkich emocji, a tradycyjna zabawa autami zaczyna je nudzić, koniecznie sprezentujcie im zestaw z serii 3DX-Trek od Silverlit. Łamiący prawa grawitacji tor oraz zawrotne prędkości samochodów zachwycą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych małych "rajdowców" w wieku od 5 lat.

3DX-Trek od Silverlit

 

3DX-Trek od Silverlit to kompletny system wyścigowy,  pozwalający na rywalizację z przyjaciółmi zarówno w zakresie prędkości, jak i wykonywania skomplikowanych powietrznych ewolucji. Zestawy zawierają elementy umożliwiające budowę pełnego wyzwań toru oraz jeden bądź więcej sterowanych na podczerwień samochodów wraz z pistoletowymi nadajnikami. Dzieci znajdą w pudełku również dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zawody, w postaci pachołków do slalomu.

3DX-Trek od Silverlit

 

Samochody zdalnie sterowane dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a bawić się nimi można zarówno na torze, jak i poza nim. Do urządzenia wyścigów nada się właściwie każda płaska powierzchnia, choć nie ma to jak skomplikowane układy pętli 3DX-Trek.

 

Największe emocje u małych "kierowców" wywoła na pewno funkcja turbo, niezbędna do pokonania najtrudniejszych momentów na torze oraz zdeklasowania przeciwników. Oszałamiająca prędkość plus kaskaderskie wyzwania to gwarancja pełnej emocji rozrywki. Szczególnie jeśli połączymy to z łatwością sterowania oraz 4 kanałami, pozwalającymi na wygodne kierowanie kilkoma pojazdami jednocześnie. W końcu nie ma to jak przeżywanie ekscytującej zabawy wraz z przyjaciółmi.

3DX-Trek od Silverlit

 

Wszystkie zestawy 3DX-Trek można ze sobą łączyć, tworząc rozbudowane trasy o zmiennych poziomach trudność. Odpowiednie dla początkujących, doświadczonych oraz prawdziwych kaskaderskich ekspertów. Dzieci będą miały mnóstwo radości przy samym konstruowaniu coraz bardziej złożonych torów, nie wspominając już o próbach zmierzenie się ze stawianymi przed sobą, i kolegami, wyzwaniami.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel