Reklama

Marka Tolo oferuje najmłodszym niezwykłą kolekcję zabawek, która nie tylko dostarczy dzieciom mnóstwo radości, ale pozwoli również czerpać niezrównane korzyści edukacyjne. Pomysłowo zaprojektowane i szczegółowo wykonane produkty stymulują dziecięcą wyobraźnię, wspomagają rozwój i zachęcają do aktywnego odkrywania świata.

Tolo Broncosaurus

 

Sympatyczne figurki 

W ofercie Tolo znajduje się szeroki wybór fantastycznych figurek, wyróżniających się unikalną prostotą, która w połączeniu z intensywnymi kolorami i bogactwem form jest głównym ich atutem. Nie znajdziemy tutaj migających światełek, ale ciekawe zwierzątka i postacie, zachęcające do beztroskiej, a także pełnej własnych pomysłów zabawy. Pobudzające kreatywność oraz  pozostawiające dużo miejsca na rozwój osobowości dziecka zabawki sprawią, że będzie ono chętnie powracało do nich na rożnych etapach rozwoju, za każdym razem spoglądając na swoich pierwszych przyjaciół nieco inaczej.

Zabawki Tolo

 

Serie figurek podzielone na kategorie tematyczne idealnie sprawdzą się jako zabawki kolekcjonerskie, pozwalające dzieciom na tworzenie swoich własnych rozbudowanych światów. Wśród dinozaurów, dzikich zwierząt, mroźnej północy czy wielu innych każde dziecko znajdzie coś dla siebie. A przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć figurki pochodzące z różnych linii, co daje jeszcze szersze możliwości zabawy. Z Tolo nie może być mowy o nudzie.

Wszystkie figurki, niezależnie czy to zwierząt czy ludzi, posiadają ruchome elementy pozwalające ustawić je w różnych pozycjach, a także wydają sympatyczne dźwięki.

Zabawki Tolo

Wyjątkowe zabawki dla niemowląt 

Oprócz fantastycznych figurek, wśród zabawek Tolo znajdują się pomysłowe grzechotki, sortery, rewelacyjne pluszowe przytulanki oraz inne artykuły stworzone z myślą szczególnie o niemowlętach. Wszystkie one skutecznie przyciągną uwagę dziecka oraz pozytywnie wpłyną na rozwój jego wielu umiejętności. Wraz z nimi maluszek będzie ćwiczył  między innymi zręczność, koordynację, uczył się rozpoznawanie kolorów, kształtów, a także logicznego myślenia.

Pluszowe zabawki Tolo

 

Wszystkie zabawki Tolo opracowane są z myślą o bezpieczeństwie małych użytkowników oraz trwałości, tak aby mogły służyć im przez długi czas. Do ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, a rygorystyczny testy, którym są poddawane, potwierdzają ich wysoki standard.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel