Reklama

Zabawki „naciśnij i jedź”  są idealne dla każdego dziecka, które próbuje już sam raczkować. Cała zabawa polega na naciśnięciu jakiejś części zabawki aby ta zaczęła jechać do przodu. Dzieci uczą się w ten sposób zasady przyczyna skutek, a wędrowanie za odjeżdżającą zabawką świetnie wpływa na rozwój motoryki i zręczności u dziecka

 

Firma Dumle stworzyła całą serię takich zabawek. Są kolorowe i wydają dźwięki co jeszcze bardziej wpływa na zainteresowanie dzieci. Wśród pojazdów jest wóz strażacki, samolot, lokomotywa i samochód policyjny a dla miłośników zwierzątek miedzy innymi konik i krówka. Wszystkie zabawki po naciśnięciu oprócz dźwięków silnika, syren itp. wydają z siebie wesołą melodyjkę. Te grające i jeżdżące zabawki wpłyną również na rozwój percepcji słuchowej i wzrokowej.

cechy zabawki:

  • dla dzieci od 18 miesięcy
  • konieczne 4 baterie AA
  • rozwija zdolności motoryczne
  • rozwija koordynację oko- ręka
  • rozwija percepcję słuchową


Dystrybutor: Dumel

Dziękujemy za możliwość testowania Straży pożarnej. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Nasza Straż pożarna  którą dzięki zabawkowicz pl.  miały możliwość testować  moje wspaniałe córki Wiktoria starsza i Otylia młodsza jest bardzo solidna i nie do zniszczenia , może wydawałoby się że to zwykły samochodzik straży pożarnej  lecz  jest to wspaniała zabawka również dla dziewczynek, moje córunie codziennie się bawią Strażą  i aż miło popatrzeć jaką sprawia im radość .Wiktoria naciska strażaka i słychać werk silnika samochodu włącza się syrena ,światełka migają i syrena rusza z miła melodyjką  do zabawy a  dziewczynki z wielką radością  zaczynają  pościg za strażą .

 

1
Razem jak na zdjęciu robią mały tunel dla autka a Wiktoria gdy Otylia smacznie śpi zaczyna świetną zabawę w pożar która ją wiele uczy,lalki maja jazdy próbne Strażą a i koniki stoją w kolejce aby zostać strażakiem . Strażak w autku  jest świetny dla Otylii ( 10 miesięcy ) bardzo lubi nim kręcić w kółko a gdy go zdejmie to służy jako gryzak.Straż pożarna  jest fantastyczna!!! Zabawka jest bezpieczna dla wszystkich maluszków, ponieważ  jest pozbawiona ostrych krawędzi, nie zawiera małych elementów a przede wszystkim jest wytrzymała.

 

 

2
Straż pożarna przeszła prawdziwe testy wytrzymałości i nie została nawet draśnięta!!!Auto było rzucane, gryzione,  nadepnięte i nawet córki na nim sobie posiedziały ,rezultat  ani śladu użytkowania na samochodziku. To naprawdę fajna i solidna  zabawka - idealna dla malucha i starszaka jak to Wiktoria (5 lat) mówi,dla chłopczyka i dziewczynki . U nas Straż Pożarna zdała  testy wzorowo! Serdecznie polecamy tą zabaweczkę !


                                                                                                                                                                                                                                                                                     Z pozdrowieniami  mama Joanna

Konik od Dumela od początku wzbudził bardzo duże zainteresowanie Małej, która - po dokładnych oględzinach - przystąpiła z zapałem do testowania :) Okazało się, że konik wydaje przyjemne dla ucha dźwięki, nie za głośne, połączenie rżenia i stukotu kopyt konia z miłą muzyczką - przy poruszeniu główki oraz naciśnięciu przycisku. W przeciwieństwie do wielu jeżdżących zabawek, konik dał sobie radę z jazdą po dywanie, a więc pole zabaw było szerokie. Naciśnięcie na guziczek wprawiający konika w ruch nie jest trudne, już małe dziecko da sobie z tym radę. Przez kilka dni testowania konik i Małgosia byli prawie nierozłączni, a zabawka dobrze stymulowała dziecko do ruchu i pozwalała spalić nadmiar energii w deszczowe jesienne dni, gdy okazji do ruchu na świeżym powietrzu jest mniej. Konik - póki co przynajmniej - okazał się też wytrzymały, bo dziewczynka postawiła go na szafce, z której... zjechał - bez szwanku. Zabawkę oceniamy pozytywnie, budzi zainteresowanie dziecka na więcej niż 5 minut, jest estetyczna, bezpieczna w użytkowaniu (nie ma małych czy ostrych elementów), a także wytrzymała. Jedna malutka uwaga - pyszczek konika bardzo przypomina krówkę z tej samej "rodziny" i mógłby być bardziej "koński", co jednak zupełnie nie przeszkadza w świetnej zabawie. Za możliwość testowania zabawki serdecznie dziękuje

 


Małgosia