Reklama

Seria edukacyjna Dumel Discovery to zabawki zaprojektowane z myślą o wprowadzeniu najmłodszych w pasjonujący świat nauki oraz wspieraniu ich rozwoju na kolejnych etapach życia. Zaczynając od rozpoznawania kolorów czy kształtów, poprzez odkrywanie cyferek, a na interaktywnej podróży wraz z niezwykłą mapą kończąc. Wszytko to w beztroskim klimacie zabawy, w której z powodzeniem mogą uczestniczyć wszyscy członkowie rodziny.

 

Seria edukacyjna Dumel Discovery wspiera rozwój poznawczy, motoryczny ora muzyczny dzieci, oferując zabawki o ciekawej, pobudzającej wyobraźnię formie, wydające wesołe dźwięki oraz wyposażone w migające światełka. W nauce bardzo pomocne jest to, że zabawki mówią w języku polskim, przez co maluchy nie będą miały problemów z ich zrozumieniem.

 

  Planując wspieranie edukacji dzieci, nie zapomniano również o walorach użytkowych w, najważniejszej dla najmłodszych, postaci zabawy. Przeróżne zgadywanki, skojarzenia oraz gry pamięciowe nie tylko zaabsorbują malucha, ale stwarzają również doskonałą okazję do wspólnej rozrywki z rodzicami czy starszym rodzeństwem.

 

Na szczególną uwagę w serii edukacyjnej Dumel Discovery zasługują interaktywne mapy świata oraz zwierząt skierowane do nieco starszych pociech. Dzięki nim dzieci zdobędą wiele ciekawych informacji, które przydadzą się im również w szkole. Zabawa z taką mapą to także doskonała okazja do poćwiczenia pamięci oraz sposób na pasjonujące spędzenie czasu z kolegami.

Wszystkie zabawki Dumel Discovery wykonane są z dużą dbałością o szczegóły, a w bogatej ofercie znajdą się artykuły odpowiednie dla pociech w różnym wieku.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel