Reklama
Dumel Discovery

Quizomania od Dumel Discovery to przenośna konsola edukacyjna, stworzona specjalnie dla rządnych wiedzy maluchów. Oferowane przez nią interaktywne zadania to doskonałe połączenie zabawy i nauki. Wszystkie one   dostępne są w dwóch wersjach językowych,   aby dziecko nie tylko ćwiczyło język ojczysty, ale jednocześnie oswajało się z angielskim słownictwem.

Zasady zabawy są bardzo proste. Do urządzenia wystarczy wsunąć kartę z pytaniami, wybrać tryb zabawy, pogłówkować nad odpowiedzią i na koniec wcisnąć właściwy wariant. Z konsolą dostajemy od razu 24 dwustronne karty z zakresu wiedzy ogólnej, ale swoją kolekcję można wzbogacić o dodatkowe tematyczne zestawy, dostępne osobno.

Quizomania

 

Co istotne Quizomania udostępnia dwa poziomy trudności.   Pierwszy skierowany do maluchów w wieku od 3 do 5 lat oraz drugi dla pociech od 5 roku życia. Takie rozwiązanie, wraz z możliwością dokupienia nowych kart, sprawia, że zabawka będzie służyć dziecku przez długie lata, pozwalając wciąż poszerzać i utrwalać wiedzę, bez monotonii czy nudy.

  Wraz z edukacyjną konsolą maluchy będą   poznawały kształty, kolory, liczby, alfabet, a także uczyły się odmierzania czasu   i dokonywania odczytów z tarczy zegara. Nie zabrakło tutaj również pytań z zakresu   przyrody czy geografii. Sama zabawa zachęca do nauki czytania, rozwija koncentrację, wymusza skupienie i kształci samodzielność . Ponadto dojście do właściwej odpowiedzi niejednokrotnie będzie wymagało od dziecka logicznego myślenia.

Urządzenie jest poręczne i wielkościowo adekwatne do rączek małego użytkownika. Wygodą jest również praktyczny schowek na dodatkowe karty,   który pomoże utrzymać porządek i zapobiegnie ich zgubieniu. Regulacji głośności oraz wyboru trybu zabawy dokonuje się za pomocą zlokalizowanych na dole obudowy suwaczków.

Konsola edukacyjna wraz z zestawami kart przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel