Reklama
Dumel Discovery

Rymujący smartfonik od Dumel Discovery kryje w sobie kilka skutecznie przyciągających uwagę maluszka funkcji, które są kombinacją rozrywki i nauki. W urządzeniu nie zabrakło także dodatkowej stymulującej zmysły atrakcji, w postaci migającego czerwonego światełka. Zabawka wypowiada wszystkie teksty w języku polskim, co jest jej ogromną zaletą, wspierającą rozwój językowy dziecka.

Pierwsza opcja, poprzez odczytywanie przez smartfonik numerków znajdujących się na wciskanych klawiszach, pomoże zapoznać malucha z cyferkami. Druga to już czysta zabawa, dzięki odgrywanym przez urządzenie wesołym melodyjkom. Trzecia funkcja łączy zaś w sobie oba elementy. Dziecko usłyszy zabawną, wpadającą w ucho rymowankę, której z przyjemnością nauczy się na pamięć. Przyjście pomiędzy trybami odbywa się za pomocą umieszczonego na dole obudowy suwaka.

Rymujący smartfonik od Dumel Discovery

Rymujący smartfonik przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesiąca życia i dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Obie wyróżnia typowo dziecięca oprawa, przy czym wariant różowy jest wręcz stworzony dla małej damy.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel