Reklama

Zabawa w sklep sprawia maluchom mnóstwo radości. Jednak towarzyszące jej emocje będą jeszcze większe jeśli małego sprzedawcę wyposażymy w interaktywną Kasę Sklepową Dumel Discovery, oferującą naprawdę dużo możliwości. Dziecko będzie mogło nie tylko wyciskać na niej ceny i chować pieniążki do wysuwanej szufladki, ale także ważyć artykuły, dokonywać transakcji kartą płatniczą, a nawet skorzystać z wzmacniającego głos mikrofonu, aby upomnieć niesfornego klienta.

Oprócz czystej radości płynącej z zabawy, Kasa Sklepowa pomoże również w nauce kolorów, kształtów i cyferek. Ekscytujące gry tylko czekają na ich uruchomienie. Wystarczy wybrać tryb i nacisnąć przycisk, aby rozpocząć zabawę w rozpoznawanie form i liczb lub usłyszeć nazwy klikniętych obrazków. Oczywiście wszystko to w języku polskim.

Atrakcją dla maluchów będzie tryb zagadek, a także liczne wesołe melodyjki i dźwięki towarzyszące wykonywaniu przeróżnych akcji, choćby takich jak naciskanie cyferek, telefoniku czy przekładanie karteczek książeczki z produktami.

Walory edukacyjne zabawki są olbrzymie. Kasa Sklepowa Dumel Discovery to nie tylko doskonała okazja do zapoznania malucha z cyferkami oraz kształtami, ale także podstawową obsługą klawiatury. Wybierając przyciski, korzystając z wagi czy innych elementów dziecko ćwiczy również umiejętności motoryczne, a w czasie interaktywnych gier poznaje nowe słowa i ich znaczenie.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.