Reklama
Tolo

Tajemniczy świat prehistorycznych gadów nieodmiennie fascynuje kolejne pokolenia małych odkrywców. Zaginione gatunki budzą ciekawość dzieci oraz ich fantazję, dając doskonałą podstawę do zajmujących zabaw.

Dinozaury w typowo dziecięcej estetyce znajdziecie w kolekcji Tolo First Friends z serii Dino. Figurki te są niezwykle sympatyczne i bez wątpienia stanął się nieodłącznymi towarzyszami dziecięcych zabaw.

Seria Dino kryje w sobie wiele atrakcji, które dzieci będą mogły samodzielnie odkrywać. Ruchome elementy zabawek pozwalają na ustawianie ich w różnych pozycjach, a przekręcaniu ich towarzyszą charakterystyczne klikające dźwięki. Wielkościowo dostosowane do dziecięcych rączek są łatwe w trzymaniu i operowaniu nimi, pozytywnie wpływając na zdolności manipulacyjne maluchów.

Oprócz postaci prehistorycznych gadów w kolekcji Dino od Tolo znajdują się tradycyjnie już figurki Tolka i Toli, tym razem w wersji jaskiniowców. Zabawę uatrakcyjnię ponadto góry, które zapewnia schronienie oraz plac zabaw mieszkańcom zaginionego świata.

Wspólna zabawa z dzieckiem dinozaurami to doskonałą okazja do bliższego zapoznania go z tymi wymarłymi gadami, ich zwyczajami, a nawet trudnymi nazwami, które maluchy niejednokrotnie szybciej zapamiętują niż dorośli.

Wszystkie zabawki Tolo wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z ogromną dbałością o szczegóły, a także bezpieczny i prawidłowy rozwój korzystających z nich dzieci. Rekomendowane dla maluszków od 12 miesiąca życia.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel