Reklama

Linia Safari od Tolo Toys pozwoli dziecku na stworzenie egzotycznego świata pełnego dzikich zwierząt, gdzie bohaterowie jego zabaw przeżyją niesamowite przygody.

Charakterystyczne dla serii postacie, piękne kolory i unikalny design, wszytko to wyróżnia obecne w serii Safari figurki dla dzieci. Zdecydowana ich większość przestawia dzikie zwierzęta o niezwykle ujmującej formie. Choć nie zabrakło tutaj oczywiście Tolka i Toli, tym razem w strojach w sam raz na safari. Podobnie jak i inne figurki z serii First Friends od Tolo Toys, również te posiadają ruchome elementy, wydające podczas przekręcania charakterystyczny klikający dźwięk, oraz klasyczne piszczałki.

 

Nie mniej atrakcyjny od uroczych egzotycznych zwierząt będzie elektryczny pojazd Safari, który umożliwi Tolkowi i jego przyjaciołom wycieczki po dzikiej sawannie. Jego główne zalety to samodzielna jazda, zapalające się światełka oraz odgłos uruchamianego silnika. Wszystko to skutecznie przyciągnie uwagę dziecka i zapewni zajmującą zabawę.

 

Oprócz pojazdu w linii znajduje się również Quad, który po odciągnięciu do tyłu i puszczeniu samodzielnie jedzie oraz wyposażona w koła Łódź, idealna do zabawy zarówno na lądzie, jak i w wodzie.

 

Zabawki Tolo zostały zaprojektowane tak, aby kształtować zdolności motoryczne maluchów oraz pobudzać ich wyobraźnię i ciekawość świata.  Ich prosta forma pozostawia miejsce na rozwój osobowości dziecka, nie narzucając mu gotowych sposobów na zabawę, ale zachęcając do realizacji własnych koncepcji. Afrykańska stylistka to także doskonała okazja do zapoznania pociechy z miejscowymi zwierzętami, ich zwyczajami i najciekawszymi faktami.

 

Figurki przeznaczone są do zabawy dla dzieci od 12 miesiąca życia. Powstały z najwyższej jakość materiałów w oparciu o wszelkie światowe normy, tak aby maluch dostał w swoje ręce produkt wytrzymały, a przede wszystkim całkowicie bezpieczny.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel