Reklama
Tolo

Wraz z figurkami Tolo First Friend z serii Farma,  dziecko zobaczy, jak wygląda życie w gospodarstwie wiejskim. Pozna mieszkające w nim zwierzątka oraz wykorzystywane w pracy maszyny rolnicze, traktor z przyczepą na pewno skutecznie przyciągnie uwagę małych chłopców.  

Cała linia pozwala na skompletowanie bardzo ciekawego zestawu, pełnego odmiennych elementów i intensywnych barw. Dzieci znajdą tutaj pięknie wykonane zwierzęta gospodarskie, zagrody dla nich, figurki farmerów oraz przeróżne pojazdy, w tym przyczepkę do przewożenia konia, w wersji dla chłopca i dziewczynki. Wszystko to kryje w sobie wiele dodatkowych atrakcji, które sprawią, że zabawa farmą Tolo nie będzie miała końca.

Ruchome i wydające dźwięki elementy rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne  dzieci, a także zachęcają do aktywnego odkrywania świata. Choć dla maluchów najważniejsza będzie radość, jaką sprawi im przeżywanie przygód wraz z ich małymi przyjaciółmi. Figurki Tolo doskonale sprawdzą się zarówno podczas samotnych zabaw, jak też w gronie rówieśników, czy w chwilach spędzanych wspólnie z rodzicami, gdzie mama i tata będą mogli przy okazji nauczyć swoją pociechę chociażby dźwięków wydawanych przez poszczególne zwierzątka.Każda z figurek wykonana jest z niezwykłą starannością z wysokiej jakości materiałów, tak aby zapewnić maluchom ciekawą i oczywiście bezpieczną zabawę. Idealny prezent zarówno dla kolekcjonerów zabawek Tolo, jak i tych, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę z tym barwnym światem.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel