Reklama
Dumel Discovery

Intensywne kolory, pobudzające wyobraźnię dźwięki czy przyciągające uwagę migoczące światełka to doskonały sposób na stymulację zmysłów dziecka oraz zachęcenie go do aktywnego poznawania świata. Cechy te znajdziemy w wielu zabawkach Dumel Discvery, szczególnie tych skierowanych do najmłodszych odbiorców. Ogromną ich zaletą jest również fakt, że mówią w języku polskim, dając dzieciom doskonałą okazję do nauki podstawowych słówek.

 

Cyferkowy Pilocik 
Kluczyki Gadułki

Pierwszą naszą propozycją jest   Cyferkowy Pilocik . Podczas zabawy z nim dzieci będą poznawać cyferki oraz kierunki, ucząc się gdzie jest prawo, lewo, góra oraz dół. Po przekręceniu obrotowej kuleczki na pilocie, maluszek usłyszy zabawne dźwięki oraz niezwykłe odgłosy, jak choćby pohukiwania sowy, które rozbudzą jego wyobraźnię. Zabawka potrafi także uatrakcyjnić czas wesołymi melodyjkami. Wszystko to wraz z migającym światełkiem, towarzyszącym przyciskaniu kolejnych przycisków, przyciągnie uwagę dziecka i zachęci go do odkrywania kolejnych możliwości nowej zabawki.

Kluczyki Gadułki 
Kluczyki Gadułki

Ciekawą propozycją od Dumel Discovery są również Kluczyki Gadułki, posiadające wiele atrakcyjnych elementów, które na długo zajmą uwagę małego odkrywcy. Główną cześć zabawki stanowi niebieski kluczyk z trzema kolorowymi przyciskami w formie domku, łódki oraz samochodu. Przyciśnięcie każdego z nich ujawni nazwę przedstawionego elementu, a także wyzwoli kojarzące się z nim dźwięki. Wydawanym odgłosom towarzyszy rozbłyśnięcie czerwonego guziczka na samym dole. Kolorowe breloczki pozwalają ponadto na łatwe przymocowanie zabawki do wózka czy nosidełka.

Cyferkowy Pilocik oraz Kluczyki Gadułki  to zabawki edukacyjne wykonane z wysokiej jakości plastiku i cieszą oczy intensywnymi kolorami. Duże wyraziste przyciski nie będą sprawiały trudność małym paluszkom. Podczas zabawy dziecko nie tylko zapozna się z cyferkami czy nowymi słowami, ale także będzie ćwiczyło motorykę małą oraz poznawało zależności przyczynowo-skutkowe.

Cechy Cyferkowego Pilocika oraz Kluczyków Gadułek:

  • nauka plus zabawa światłem i dźwiękiem,
  • stymulacja wyobraźni oraz zachęta do odkrywania świata,
  • pomoc w kształtowaniu funkcji motorycznych,
  • przyjemna, typowo dziecięca stylistyka,
  • wysoka jakość wykonania,
  • dla maluchów od 12 miesiąca życia.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

 

Dumel