Reklama

Zabawki Tolo to nie tylko serie fantastycznych figurek, ale także całe bogactwo przytulanek, sorterów, grzechotek oraz innych artykułach szczególnie mocno nastawionych na wspieranie rozwoju, a także dostarczanie rozrywki niemowlętom. Wykonane z mięciutkich materiałów będą wspaniałymi towarzyszami we wszystkich chwilach dzieciństwa. Bajecznie kolorowe i niezwykle miłe dla oka wzornictwo to ich zdecydowane atuty.

Intensywne barwy zabawek, różnorodność faktur oraz atrakcyjna forma skutecznie przyciągnął uwagę najmłodszych, zachęcając do aktywnego poznawania świata, ćwiczenia zręczności czy koordynacji wzrokowo-ruchowej. Mnogość takich stymulujących bodźców, wśród których nie zabrakło także delikatnych dźwięków wydawanych chociażby przez szelesczące elementy, pozytywnie wpłynie na rozwój sensoryczny maluszka, pobudzając zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Wraz z Tolo maluszek będzie także poznawał kolory i kształty oraz uczył się logicznego myślenia.

 Pluszaki Tolo doskonale sprawdzą się nie tylko jako inspiracje radosnych zabaw, ale także przyjaciele których można przytulić w chwilach smutku czy zabrać ze sobą do łóżeczka, aby dawali poczucie bezpieczeństwa podczas snu.

Niektóre zabawki posiadają specjalne uchwyty, można je więc z powodzeniem wykorzystać w roli zawieszek, które uatrakcyjnią bujaczki, foteliki samochodowe czy wózki, nie pozwalając podczas podróży na nudę.

Zabawki Tolo przechodzą rygorystyczne testy bezpieczeństwa i trwałości, tak aby mali odbiorcy dostali w swoje rączki produkty najwyższej jakości, które spełnią zarówno oczekiwania dzieci, jak i dbających o ich dobro rodziców.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

Dumel