Reklama

Dumel Discovery

Nauka alfabetu może być dla dzieci wspaniałą rozrywką, wystarczy tylko nadać jej formę wciągającej zabawy. Doskonałymi pomocami będą tutaj zabawki edukacyjne        Dumel Discovery skupiające się na wprowadzeniu malucha w świat literek. Ich niezwykle barwna forma oraz szerokie interaktywne możliwość pozwolą najmłodszym z zapałem przystąpić do odkrywania alfabetu.

Literkowe jabłuszko 

Literkowe jabłuszko Dumel Discovery

 

Literkowe jabłuszko Dumel Discovery pomoże maluchom zarówno w nauce literek, jak i rozpoznawaniu kształtów. Zabawka posiada formę książeczki z przewracanymi stronami, pełnej przyciągających uwagę, barwnych obrazków. Zamocowana jest ona na typowo dziecięcej obudowie, na której również zlokalizowane są liczne świecące przyciski. Z boku znajduje się ponadto suwaczek w kształcie listka służący do zmiany edukacyjnych programów.

Literkowe jabłuszko oferuje aż 6 opcji interaktywnej zabawy:

  • Naukę liter, słów i kształtów, 
  •  Literowanie, 
  • grę Co jest przed, a co po
  • grę Złap migające światło
  • zabawne melodie i dźwięki.


Taka konstrukcja zabawki pozwala, w każdym momencie zakończyć naukę i przystąpić do czystej zabawy. Częste przerwy podczas zapoznawania dziecka z alfabetem są bardzo ważne, inaczej szybko się ono znuży i zniechęci do dalszej edukacji.

 

Literkowe jabłuszko ma także tę zaletą, że podczas zabawy angażuje wszystkie zmysły dziecka  i skłania do wykonywania dodatkowych czynności, jak choćby pogoń za migoczącymi biedroneczkami. Poza rozrywką będzie to także doskonałe ćwiczenie refleksu i spostrzegawczości.

Duża poręczna rączka ułatwia transport i pozwala na wygodne zabranie zabawki do dziadków czy kolegów.

Mini Alfabet 

Mini alfabet Dumel Discovery

 

Mini alfabet Dumel Discovery  oprócz literek pokaże także dziecku liczby, figury i kolory, przy okazji trenując pamięć i tworzenie słów.   Na składanej obudowie w kształcie motylka znajduje się 40 przycisków przeznaczonych do nauki oraz dodatkowy uruchamiający wesołe melodyjki. Przyjemny głos będzie ćwiczył z dzieckiem literki, zadawał pytania ora stawiał przed nim kolejne wyzwania. Dodatkową atrakcją będą ulokowane z boku migoczące światełka LED. Zabawa z Mini Alfabetem wspomaga również kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz funkcji motorycznych.

Mini Alfabet posiada 4 tryby gry:

  •  Nauczymy się liter, słów, liczb i kształtów, 
  •  Znajdź literkę, literkę, kształt lub przedmiot, 
  • gra Literowanie,
  • gra Pamięć.

Zarówno Literkowe jabłuszko, jak i Mini alfabet doskonale sprawdzą się podczas podróży, umilając czas i nie pozwalając na nudę. Obie zabawki przeznaczone są dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Dystrybutor: Dumel

Kup tutaj

 

Dumel

 

Zobacz inne pomysły na prezent: